вироби з сибірської
вироби з сибірської

модрини в Україні
Продукція з
Продукція з

Української деревини
Дерев'яні
Дерев'яні

конструкції

На ринку

з 2008

Екологічно чисті

матеріали

Імпортер сировини

та виробник №1

Сибірська модрина

Сибірська модрина в Україні.

Про стратегічну важливість пиломатеріалів складно сперечатися. Терасна дошка, палубна дошка, планкен, імітація бруса, вагонка, полова шпунтована дошка, брус - знайшли своє широке застосування в різноманітних областях життєдіяльності людини. Щоб побудувати заміський будинок, як мінімум знадобиться купити пиломатеріали від перевіреного постачальника в Києві, Харкові, Дніпрі.

Заміський котедж, вироблений на 100% з натуральних, природних пиломатеріалів - це не тільки брус і дошка для підлоги, але ще і різні види палубної дошки,вагонки, терраси, планкена, фальш-бруса, виконані з перевірених століттями, модрини сибірської та дуба, що володіють прекрасними естетичними та експлуатаційними характеристиками.

Чому саме натуральні пиломатеріали?

За останній час попит на натуральні пиломатеріали зріс в кілька разів. Чим це обумовлено? В першу чергу тим, що на ринку з'явилося багато штучних, синтетичних оздоблювальних матеріалів, які несприятливо позначаються на здоров'ї людини і позбавлені індивідуальності. А також піддаються сильному викривленню пласти, виділенню неприємного запаху на сонці і розтріскування при низьких температурах. Повністю натуральні пиломатеріали ціна на які до того ж конкурентоспроможна - це: екологічна безпека, здоров'я людини, близькість до природи. безмежні можливості створення неповторного дизайну.

Навіть міські квартири в таких населених пунктах, як Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків оздоблюють за допомогою погонажної продукції з сибірської модрини, яка набирає все більшої популярності в Україні, оформляючи кухонні приміщення, кімнати, балкони, лоджії, тераси, альтанки . Справа в тому, що модрина володіє унікальними експлуатаційними і естетичними характеристиками. Звичайно ж, вартість таких матеріалів буде вище, але і прослужать вони значно довше ніж з сосни або ялини. Додадуть більш затишний і дорогий вид вашому інтер'єру.

Сравнение товаров ()