вироби з сибірської модрини
вироби з сибірської модрини

в Україні від виробника
Продукція з
Продукція з

Карпатської смереки
Есклюзивні
Есклюзивні

вироби з ясеня

На ринку

з 2008

Екологічно чисті

матеріали

Імпортер сировини

та виробник №1

ЦІНА ВІД ВИРОБНИКА В ДНІПРІ

     ЦЕНА ЛИСТВЕННИЦА СИБИРСКАЯ и КЕДР - террасная доска, палубная доска, планкен, фальш брус. 


     ЦЕНА  СМЕРЕКА КАРПАТСКАЯ - доска пола, планкен, фальш брус.


    Наши услуги Браширование, покраска, шлифовка, монтаж, калибровка доски

 

Вам потрібно замовити дерев'яну продукцію для ремонту покрівлі, зовнішньої обробки будинку, декору ресторану? Для монтажу планки, тераси, палуби, купити лаги, балки, брус, монтажну рейку? Виготовити пиломатеріали різних розмірів відповідно до проекту? Хочете отримати замовлення хорошої якості і в задані терміни? Додатково обробити захисними, антисептичними і пожежобезпечними засобами? Необхідно надати естетичний зовнішній вигляд готової продукції за допомогою фарбування, штучного старіння, брашірованіе? А в подальшому вам знадобиться обробна фасадна дошка, планки, вагонка, фальш брус для декору стін? Можливо захочете і підлогове покриття з екологічно чистого матеріалу, виготовленого з цільного масиву дерева? Ще доповнити затишній літнім майданчиком для відпочинку, садовими доріжками, що ведуть до басейну і пірсу з терасної і палубної дошки? Ви сумніваєтеся яку краще застосувати породу деревини, для зовнішніх і внутрішніх робіт? Який повинен бути вид профілю дошки, якої ширини і товщини? Як вибрати відповідне лакофарбове покриття для дерев'яних виробів?

Ми дійсно зможемо відповісти вам на ці та багато інших питань і виготовити різні види погонажних виробів з твердої і м'якої породи деревини. Ми виконуємо додаткові роботи по обробці, надаємо кваліфіковану консультацію по властивостям і характеристикам деревини. Ми організовуючи послідовну доставку пиломатеріалів по мірі виконання монтажних робіт, згідно з графіком на Ваш об'єкт. Ми мобільно реагуємо на зміни замовлення за кількістю, терміном виготовлення, розмірами погонажної продукції. Слобожанська деревообробна компанія, спеціалізуємося на виробництві погонажної продукції з масиву сибірської модрини і карпатської смереки. Ми пропонуємо кращу ціну на готовий виріб завдяки прямим поставкам матеріалу від лісозаготівельних підприємств. Ми плідно співпрацюємо з будівельними організаціями та приватними особами. Нам цікаво втілювати сміливі і творчі проекти сучасних архітекторів і дизайнерів.

У сучасній будівельній сфері дерев'яний брус є самим популярним і затребуваним пиломатеріалом. Його застосовують для багатьох видів будівельних робіт, у тому числі для спорудження альтанок, лазень, дачних будиночків і заміських котеджів. Це обумовлено екологічною чистотою, міцністю і надійністю матеріалу. Виділяють два основних види брусів:

 • Звичайний (непрофилированный) — колода прямокутного або квадратного перетину.
 • Профільований — виконаний у формі профілю, стикувальні сторони якого мають гребені та пази для замкового з'єднання сусідніх вінців. Геометрія профілю досить складна і повинна підбиратися виходячи з призначення споруди.

Щодо нової різновидом матеріалу є клеєний брус. Технологія його виготовлення нагадує виробництво фанери. Однак замість листового деревного шпону в даному випадку використовуються тонкі дошки-ламелі. Вважається, що клеєні бруси більш міцні, ніж звичайні. Їх також набагато легше просушувати, а мінімальний відсоток усадки становить всього 1%. Завдяки цьому, матеріал знайшов широке застосування в різних сферах життя — від будівництва до меблевій промисловості. Вирішивши купити брус, рекомендуємо заздалегідь визначити його призначення. Від цього залежить вибір типу пиломатерала, а також сорти деревини, з якої він може бути виготовлений.

Основні характеристики пиломатеріалу:

 • Тип: виділяють цілісні і клеєні бруси, які розрізняються за технологією виготовлення, рівнем міцності та вартості. Проконсультуйтеся з менеджером нашої компанії, щоб вибрати найбільш підходящий варіант.
 • Форма: бруски можуть бути прямокутними, квадратними і профільованими. Профільовані, в свою чергу, поділяються на вироби з одним або двома шипами, зі скошеними фасками, з гребінкою або фінським профілем.
 • Розмір: найбільш ходовими розмірами вважаються 10х10 см і 15х15 см. Наша компанія також виробляє брус в нестандартних розмірах на замовлення.
 • Вологість: цей показник регулює рівень вмісту вологи усередині матеріалу. Ми пропонуємо вам купити брус в Дніпропетровську вологістю 12-16 % і 16-18% на вибір.
 • Матеріал: фахівці компанії «СДК» використовують у виробництві такі породи дерева, як сибірська модрина і карпатська смерека. Для будівельних робіт всередині приміщення краще всього підходить брус з сосни. Сосна або смерека володіють кращою теплоізоляцією і високим рівнем еластичності. Пиломатеріали з модрини більш доцільно використовувати для робіт, пов'язаних з обробкою зовнішньої частини будівлі.

Особливості використання бруса

основним завданням даного пиломатеріалу відносять:

 • створення провітрюваному простору під поверхнею підлоги;
 • створення ідеально рівної горизонтальної поверхні;
 • поліпшення теплоізоляції;
 • підвищення рівня шумоізоляції;
 • рівномірний розподіл навантаження на нижні шари конструкції і т. д.

Наша компанія пропонує вам придбати дошку підлоги або дерев'яний брус з модрини або сосни, а також якісні лаги для підлоги. Наша продукція проходить безліч етапів тестування якості та безпеки. Ми поставляємо виключно екологічно чисті пиломатеріали. При цьому, їх вартість вас приємно здивує. Якісний брус, ціна якого, не вдарить по вашому бюджету, можна придбати в Дніпрі, Харкові, Одесі або будь-якому іншому місті країни. Для цього необхідно зв'язатися з нами по одному з номерів телефону, що вказані в розділі контакти

Порівняння товарів ()