Вагонка

Цена на вагонку деревянную

Пиломатериал:

Толщина, 

мм

Ширина, 

мм

Длина, 

мм

*Сорт 

Цена, 

грн/м2

Вагонка сибирская лиственница

 

14

80-90

2000-3000

Высший

600

Экстра

560

А

480

АВ

360

Вагонка Карпатская смерека

20

115, 137

4000:5000

1

230

 

 

* Сорт древесины указан согласно таблице        

   Услуги: покраски, брашировки и монтажа.   

 

Опис
Вагонка - найвідоміший вид фасадної дошки. На виробництві СДК можна купити вагонку з цілісного масиву деревини смереки, яку використовують для декору стін, стелі, подшива дахів усередині приміщення. Вагонка не несе великих фізичних і механічних навантажень, не схильна до впливу несприятливих погодних умов, тому доцільно використовувати для декорування м'яку породу деревини.
Недорого купити вагонку з цілісного масиву карпатської смереки ви можете безпосередньо у виробника погонажних виробів компанії СДК в Дніпрі. Тут ви можете замовити індивідуальний вид профілю і розмір, оптимально відповідні інтер'єру і площі декоруємої приміщення.
Деревина карпатської смереки з рівномірним білим кольором має довгі прямі волокна. Смоляні кишені зустрічаються значно рідше, ніж у сосни і ялини. В процесі експлуатації вагонки з смереки на її поверхні практично не виділяються краплі смоли, на відміну від вагонки сосни.
За рахунок високої пористості і однорідності структури деревини вагонка з смереки має високі показники звуко -теплопроводності, і в результаті краще регулює мікроклімат в приміщенні, ніж неоднорідна деревина сосни.
Залежно від ваших фінансових можливостей і переваг ви можете замовити у виробника СДК вагонку з цінної породи деревини - модрини сибірської.

Існує величезна кількість натуральних і екологічно чистих матеріалів для внутрішньої і зовнішньої обробки стін. Одним з таких є і дерев'яна вагонка, яка характеризується відмінними експлуатаційними характеристиками. Її використання дозволяє надати оригінальності навіть найбільш непоказному спорудження. А обшиті деревиною стіни зроблять обстановку в приміщенні більш затишною і теплою.

Основним достоїнством вагонки є її екологічна чистота. Матеріал здатний не тільки прикрасити, а й утеплити побудова. Рішення купити дерев'яну вагонку також посприяє створенню сприятливого мікроклімату. Це обумовлено властивістю деревини не тільки вбирати, але і виділяти вологу. Незважаючи на сорт, матеріал видає приємний аромат і дає відчуття природного комфорту. В той час, як виробники штучних оздоблювальних матеріалів на весь голос говорять про їх якості, безпеки та естетичності, вагонка стрімко набирає популярність. Ті, хто не женуться за модними тенденціями, віддають перевагу натуральності.

Вагонка дерев'яна з сосни - особливості

Наша компанія протягом багатьох років виробляє високоякісні пиломатеріали. Ми практикуємо використання сибірської модрини, карпатської смереки і ясеню. На нашу думку, саме ці деревні породи заслуговують найбільшої уваги. Так, модрина за рівнем міцності практично не поступається дубу. Вона є чи не єдиним матеріалом, який не боїться впливу вологи. Тому з неї доцільно виготовляти матеріали для зовнішньої обробки стін. Модрина не піддається гниттю, руйнування з боку комах-древоточцев і не розсихається. Багато забудовників помилково вважають, що купити вагонку з модрини — це дорого і непрактично. Однак завдяки величезній кількості переваг, якими володіє даний пиломатеріал, його вартість повністю окупається.

Що стосується сосни, то їй практично немає рівних серед сировини для виготовлення будівельних матеріалів. Вона еластична, має приємний відтінок і цікаву текстуру. Сосна має здатність зберігати тепло, тому краще її використовувати для внутрішніх оздоблювальних робіт. Вагонка з сосни характеризується особливим малюнком, з якою не зрівнятися жоден штучний аналог.

Вагонка з модрини в Дніпропетровську: за і проти

Як вже було сказано, модрина — один з найпопулярніших варіантів сировини для виробництва пиломатеріалів. Вагонка з модрини по праву вважається лідером продажів, завдяки характерним їй властивостями:

  • підвищена вологостійкість; модрині не страшний контакт не тільки з парою, але і з водою, тому її часто використовують в лазнях, саунах і душових;
  • матеріал «дихає» і виділяє в повітря корисні речовини;
  • високі показники шумо - і теплоізоляції;
  • стійкість до займання і повільне горіння, за рахунок яких мінімізований ризик пожежі;
  • широка палітра відтінків і красива текстура;
  • тривалий термін експлуатації;
  • стійкість до гниття і утворення тріщин.

Популярність даного виду обробки обумовлена його здатністю поєднуватися з будь-якими іншими матеріалами. За допомогою вагонки можна створити неповторний інтер'єр в квартирі, офісі, в заміському будиночку і т. д. Вироби також часто застосовуються для обшивки стін на балконах, лоджіях, в лазнях і саунах. Використання вагонки дозволяє візуально розширити простір приміщення. Для цього достатньо розташувати дошки в горизонтальному положенні. Щоб зробити кімнату візуально більш високої планки необхідно встановлювати вертикально. Матеріал дозволяє експериментувати і створювати оригінальні дизайнерські рішення.

Якщо вам потрібен фальш брус або вагонка дерев'яна, ціна якої є досить демократичною, наша компанія вам з радістю допоможе. Ми виготовляємо вироби за індивідуальними розмірами, а також декоруємо з спеціально для вас. Наші майстри застосовують технології фарбування і брашірованіе. Тому ваше замовлення буде унікальним і неповторним. З нашою допомогою можна купити вагонку з смереки або модрини, не виходячи з дому. Для цього достатньо просто зателефонувати нам по одному з контактних номерів телефону.

Дивитися все Скрити
Порівняння товарів ()