Вагонка дерев'яна в Києві і Дніпрі - купити фальш-брус від виробника

Характеристики
Описание

Дерев'яна вагонка і фальш-брус - традиційний обробний пиломатеріал

Напевно, самий популярний оздоблювальний пиломатеріал -Вагонка, її новий вид - фальш-брус. Модрина - це саме та природна база, на основі якої виготовляють дерев'яний сайдинг, призначений як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки приміщень. Любителі бути ближче до природи обробляють дерев'яною вагонкою з модрини стіни:

-вітальні,
-спальні,
-дитячої,
-гостьовий.

Щоб купити дерев'яну вагонку або купити фальш-брус для обробки заміського будинку потрібно визначитися з типом матеріалу, з кількістю дощок, що знадобляться для декору стін зовні і всередині будинку. Ні в якому разі не потрібно думати, що дерев'яна вагонка або фальш-брус - це тільки спосіб прикрасити приміщення або ж зробити зовнішній вигляд заміського будинку шляхетним, солідним, затишним. Ні, фальш-брус і вагонка - це ще й прекрасний захисний матеріал, який при обшивці фасаду оберігає стіни від передчасного руйнування. Купити вагонку з сибірскої модрини можно у виробника- компанії СДК, за вігідну ціну.

Вагонка ціна виробу, фальш-брус ціна.

Жителів Києва, Харкова, Дніпра, Одеси зазвичай завжди цікавить скільки ж коштує вагонка і фальш-брус. На перше питання можна дати банальна відповідь: сосна завжди дешевше. Сосна м'який матеріал, тому фасад буде схильний до механічних пошкоджень. На дошках при найменшому неакуратно обігу залишаться вибоїни, непривабливі подряпини. З фаль-брусом і вагонкою з модрини такого не станеться. Модрина більш твердий матеріал, який служить довго.

На даний час на фальш-брус ціна цілком прийнятна. Для багатьох покупців-це розумна економія, якщо мова йде про якісний фасад будівлі. Зовні таке приміщення складно буде відрізнити від будинків з натурального профільованого бруса.

Якщо купити фальш-брус з сибірської модрини, ви отримаєте чудові естетичні характеристики, стійкий до деформації матеріал, який буде служити не одне десятиліття.

Сравнение товаров ()