Вагонка

Пиломатериал:

Толщина, 

мм

Ширина, 

мм

Длина, 

мм

Сорт 

Цена, 

грн/м2

Вагонка сибирская лиственница

 

22

120

6000

Экстра

710

А

570

АВ

450

С

380

Пиломатеріал:

Товщина, 

мм

Ширина, 

мм

Довжина, 

мм

Сорт 

Ціна, 

грн/м2

Вагонка Карпатська смерека

20

100, 135

6000

1

220

Работы по декоративной покраске натуральным маслом в 2 слоя с шлифовкой=85грн/м2.

Работы по искуственному старению древисины (брашированию)= 70грн/м2.

Увага!!! Можливо виготовленя індивідуальних розмірів і профіля.

Акционное предложение:

при заказе вагонки от 20м2 скидка 10% на работы по обработке натуральными защитными матерриалами.

Описание
Вагонка - найвідоміший вид фасадної дошки. На виробництві СДК можна купити вагонку з цілісного масиву деревини смереки, яку використовують для декору стін, стелі, подшива дахів усередині приміщення. Вагонка не несе великих фізичних і механічних навантажень, не схильна до впливу несприятливих погодних умов, тому доцільно використовувати для декорування м'яку породу деревини.
Недорого купити вагонку з цілісного масиву карпатської смереки ви можете безпосередньо у виробника погонажних виробів компанії СДК в Дніпрі. Тут ви можете замовити індивідуальний вид профілю і розмір, оптимально відповідні інтер'єру і площі декоруємої приміщення.
Деревина карпатської смереки з рівномірним білим кольором має довгі прямі волокна. Смоляні кишені зустрічаються значно рідше, ніж у сосни і ялини. В процесі експлуатації вагонки з смереки на її поверхні практично не виділяються краплі смоли, на відміну від вагонки сосни.
За рахунок високої пористості і однорідності структури деревини вагонка з смереки має високі показники звуко -теплопроводності, і в результаті краще регулює мікроклімат в приміщенні, ніж неоднорідна деревина сосни.
Залежно від ваших фінансових можливостей і переваг ви можете замовити у виробника СДК вагонку з цінної породи деревини - модрини сибірської.
Сравнение товаров ()