Брус та лага

Продукция из 

сибирской лиственницы

Толщина, мм

Ширина, мм

Длина, мм

Сорт 

Цена, грн/мп

Лага, брус, доска

камерной сушки,

влажность 16-18%

25

150

3.0 - 6.0

AB

83

30

45

3.0 - 6.0

AB

30

45

45

3.0

AB

45

45

60

3.0

AB

59

50

200

3.0

AB

220

25

25

3.0

AB

14

25

70

3.0

AB

39

Продукція з

Карпатської смереки

Товщина, мм

Ширина, мм

Довжина, мм

Сорт 

Ціна, грн/мп

Лага, брус, дошка

камерной сушки,

влажность 12-16%

22

35

-

2

8

22

45

-

2

11

45

45

-

2

22

45

65

 

2

32

45

95

 

2

47

                    Услуги:                              

Покраска

                              1 слой 30 грн за м2

                         Браширование

     (исскуственное старение древесины)

                                     60 грн за м2

                               
Опис

Дерев'яний брус широко використовують в будівництві: для кроквяної системи даху, для виготовлення лаг каркаса обрешітки з подальшим монтажем на нього підлогової дошки, терасної дошки, планки, фальш бруса та іншої погонажної продукції.
Щоб виготовити надійний каркас обрешітки з рівною поверхнею, необхідно купити калібрований сухий брус в хорошій геометрії; його вологість не повинна перевищувати 20%.
Лага, брус - це основа багатошарової дерев'яної конструкції, і його міцність, довговічність багато в чому залежать від якісно виготовленого бруса.
Також зверніть свою увагу на сорт і породу деревини.
Для лаг можна купити брус в другому сорті і трохи заощадити на цьому.
Для монтажу бруса всередині приміщення найкраще підійде порода деревини смерека карпатська. Це недорога порода з відмінними показниками теплопровідності і еластичності. Структура деревини м'яка, дуже пориста, що дозволяє вкручувати монтажні кріплення без попереднього свердління, при цьому заощаджується час для монтажу лаги. Завдяки пористій структурі смереки деревина глибоко просочується антисептиками, що збільшує термін експлуатації лаги.
Брус з смереки карпатської значно менше схильний до кручення і корабленіе, на відміну від бруса з сосни.
Для зовнішніх робіт і в приміщеннях з підвищеною вологістю (цокольний поверх, передпокій, лазня) краще купити брус з модрини сибірської.
Це вологостійка порода деревини практично не схильна до гниття і впливу шкідників, міцна як дуб, але більш еластична. Ці характеристики деревини важливі при впливі несприятливих кліматичних умов. Унікальні фізико-механічні властивості сибірської модрини значно збільшують термін служби не тільки бруса, але і монтируемой на нього дошки підлоги, терасної дошки, фасадної дошки.
У виробника бруса СДК в Дніпрі на складі в наявності погонажні вироби з модрини сибірської і смереки карпатської. Виготовимо в потрібному сорті і розмірі. Вибір за вами.

У сучасній будівельній сфері дерев'яний брус є самим популярним і затребуваним пиломатеріалом. Його застосовують для багатьох видів будівельних робіт, у тому числі для спорудження альтанок, лазень, дачних будиночків і заміських котеджів. Це обумовлено екологічною чистотою, міцністю і надійністю матеріалу. Виділяють два основних види брусів:

 • Звичайний (непрофилированный) — колода прямокутного або квадратного перетину.
 • Профільований — виконаний у формі профілю, стикувальні сторони якого мають гребені та пази для замкового з'єднання сусідніх вінців. Геометрія профілю досить складна і повинна підбиратися виходячи з призначення споруди.

Щодо нової різновидом матеріалу є клеєний брус. Технологія його виготовлення нагадує виробництво фанери. Однак замість листового деревного шпону в даному випадку використовуються тонкі дошки-ламелі. Вважається, що клеєні бруси більш міцні, ніж звичайні. Їх також набагато легше просушувати, а мінімальний відсоток усадки становить всього 1%. Завдяки цьому, матеріал знайшов широке застосування в різних сферах життя — від будівництва до меблевій промисловості. Вирішивши купити брус, рекомендуємо заздалегідь визначити його призначення. Від цього залежить вибір типу пиломатерала, а також сорти деревини, з якої він може бути виготовлений.

Основні характеристики пиломатеріалу:

 • Тип: виділяють цілісні і клеєні бруси, які розрізняються за технологією виготовлення, рівнем міцності та вартості. Проконсультуйтеся з менеджером нашої компанії, щоб вибрати найбільш підходящий варіант.
 • Форма: бруски можуть бути прямокутними, квадратними і профільованими. Профільовані, в свою чергу, поділяються на вироби з одним або двома шипами, зі скошеними фасками, з гребінкою або фінським профілем.
 • Розмір: найбільш ходовими розмірами вважаються 10х10 см і 15х15 см. Наша компанія також виробляє брус в нестандартних розмірах на замовлення.
 • Вологість: цей показник регулює рівень вмісту вологи усередині матеріалу. Ми пропонуємо вам купити брус в Дніпропетровську вологістю 12-16 % і 16-18% на вибір.
 • Матеріал: фахівці компанії «СДК» використовують у виробництві такі породи дерева, як сибірська модрина і карпатська смерека. Для будівельних робіт всередині приміщення краще всього підходить брус з сосни. Сосна або смерека володіють кращою теплоізоляцією і високим рівнем еластичності. Пиломатеріали з модрини більш доцільно використовувати для робіт, пов'язаних з обробкою зовнішньої частини будівлі.

Які лаги для підлоги краще?

Лаги — це спеціальні дошки, що являють собою основу для укладання підлогового покриття. Вони можуть встановлюватися як на земляне, так і на бетонну основу. Головною відмінністю при цьому будуть опори самих лад. Якщо підставою є земляна поверхня, краще використовувати бетонні або цегляні стовпчики. Це дозволить надалі застосовувати брус меншого перетину, а також продовжити термін його служби. Купити лаги для підлоги в нашому інтернет-магазині можна з таких сортів дерева, як сибірська модрина або карпатська смерека. Кожен з видів має масу незаперечних переваг.

 • Модрина. Для даної породи деревини характерні високий рівень міцності, надійності і простота в обробці. Твердість даного матеріалу можна порівняти хіба що з твердістю дуба. Лаги на підлогу з модрини не бояться дії вологи і перепадів температури. Вони не гниють, не розсихаються і не піддаються руйнуванню термітів і інших комах.
 • Сосна. Характеризується високим рівнем еластичності, зносостійкості і теплопровідності. Дозволяє зберігати оптимальний мікроклімат в приміщенні будь-якого типу. Статеві лаги сосни — найбільш практичний варіант на сьогоднішній день.

Особливості використання бруса

основним завданням даного пиломатеріалу відносять:

 • створення провітрюваному простору під поверхнею підлоги;
 • створення ідеально рівної горизонтальної поверхні;
 • поліпшення теплоізоляції;
 • підвищення рівня шумоізоляції;
 • рівномірний розподіл навантаження на нижні шари конструкції і т. д.

Наша компанія пропонує вам придбати дошку підлоги або дерев'яний брус з модрини або сосни, а також якісні лаги для підлоги. Наша продукція проходить безліч етапів тестування якості та безпеки. Ми поставляємо виключно екологічно чисті пиломатеріали. При цьому, їх вартість вас приємно здивує. Якісний брус, ціна якого, не вдарить по вашому бюджету, можна придбати в Дніпрі, Харкові, Одесі або будь-якому іншому місті країни. Для цього необхідно зв'язатися з нами по одному з номерів телефону, що вказані в розділі контакти

Дивитися все Скрити
Порівняння товарів ()