Брус монтажный, лага

Пиломатериал из Лиственницы

Толщина

Ширина

Длина

*Сорт 

Цена, грн/мп

Лага, брус, доска

камерной сушки

28

45

3.0

AB

30

45

45

3.0 

AB

59

45

60

3.0

AB

75

Пиломатериал из  Смереки

Толщина

Ширина

Длина

*Сорт 

Цена, грн/мп

Лага, брус, доска

камерной сушки

20

40

2000-6000

2

12

45

40

2000-6000

2

23

70

40

2000-6000

2

35

40

140

2000-6000

2

70

 * Сорт древесины указан согласно таблице        

   Услуги: покраски, брашировки и монтажа.        

 

 
Опис

Якими властивостями володіють якісні лаги для підлоги?

Лаги широко використовують в будівництві: для кроквяної системи даху, для виготовлення лаг каркаса обрешітки з подальшим монтажем на нього статевої дошки, терасної дошки, планки, фальш бруса та іншої погонажної продукції.

Щоб виготовити надійний каркас обрешітки з рівною поверхнею, необхідно купити лаги для підлоги в хорошій геометрії; його вологість не повинна перевищувати 20%.

Лага - це основа багатошарової дерев'яної конструкції, і його міцність, довговічність багато в чому залежать від якості виготовлення. Також зверніть свою увагу на сорт і породу деревини. Для лаг можна купити лаги в другому сорті і трохи заощадити на цьому.

Для монтажу лаг всередині приміщення найкраще підійде порода деревини смерека карпатська. Це недорога порода з відмінними показниками теплопровідності і еластичності. Структура деревини м'яка, дуже пориста, що дозволяє вкручувати монтажний кріплення без попереднього свердління, при цьому економиться час для монтажу лаги. Завдяки пористій структурі смереки деревина глибоко просочується антисептиками, що збільшує термін експлуатації лаги.

Лаги з смереки карпатської значно менше схильний до кручення і корабленіе, на відміну від лаг з сосни. Для зовнішніх робіт і в приміщеннях з підвищеною вологістю (цокольний поверх, передпокій, лазня) краще купити благи на підлогу з модрини сибірської. Це вологостійка порода деревини практично не схильна до гниття і впливу шкідників, міцна як дуб, але більш еластична. Ці характеристики деревини важливі при впливі несприятливих кліматичних умов.

Унікальні фізико-механічні властивості сибірської модрини значно збільшують термін служби не тільки бруса, але і монтируемой на нього дошки підлоги, терасної дошки, фасадної дошки. У виробника бруса СДК в Дніпрі на складі в наявності погонажні вироби з модрини сибірської і смереки карпатської. Виготовимо в потрібному сорті і розмірі. Вибір за вами.

Які лаги для підлоги краще?

Лаги — це спеціальні дошки, що являють собою основу для укладання підлогового покриття. Вони можуть встановлюватися як на земляне, так і на бетонну основу. Головною відмінністю при цьому будуть опори самих лад. Якщо підставою є земляна поверхня, краще використовувати бетонні або цегляні стовпчики. Це дозволить надалі застосовувати брус меншого перетину, а також продовжити термін його служби. Купити лаги для підлоги в нашому інтернет-магазині можна з таких сортів дерева, як сибірська модрина або карпатська смерека. Кожен з видів має масу незаперечних переваг.

  • Модрина. Для даної породи деревини характерні високий рівень міцності, надійності і простота в обробці. Твердість даного матеріалу можна порівняти хіба що з твердістю дуба. Лаги на підлогу з модрини не бояться дії вологи і перепадів температури. Вони не гниють, не розсихаються і не піддаються руйнуванню термітів і інших комах.
  • Сосна. Характеризується високим рівнем еластичності, зносостійкості і теплопровідності. Дозволяє зберігати оптимальний мікроклімат в приміщенні будь-якого типу. Статеві лаги сосни — найбільш практичний варіант на сьогоднішній день.
Дивитися все Скрити
Порівняння товарів ()