Про нас

Компанія СДК створена в 2008 році, як торгова організація, що спеціалізується на сибірській модрині в Україні. З 2011 року оперує офісами в м.Київ та м.Дніпро, власним деревообробним виробництвом в м.Дніпро. На сьогоднішній день ТОВ «ПРОФ ЛІС» є потужним виробником виробів з сибірської модрини в Україні, має  9 річний досвід роботи на всій території України.

Наше підприємство велику увагу приділяє питанням екології та охорони навколишнього середовища. Деревина завозиться з екологічно чистих районів Сибіру і не робить негативного впливу на навколишнє середовище, в тому числі на стадії виробництва. На виробничих підприємствах використання сировини оптимізовано. Тріска відправляється для використання в якості сировини на целюлозно-паперові комбінати. Кора і обріз використовуються в котельні для обігріву виробничого підприємства.

Купити модрину сибірську в Київі або інших регіонах України Ви зможете зателефонувавши нам (098) 680-96-59, (066) 207-96-59. Ми максимально швидко та недорого доставимо Ваше замовлення до вказанного місця.

Сравнение товаров ()