Фасадна дошка-планкен

Цена на планкен (фасадную доску)

Пиломатериал:

Толщина, 

мм

Ширина, 

мм

Длина, 

мм

Сорт 

Цена, 

грн/м2

Планкен сибирская лиственница

20

90

140

3000

Экстра

770 грн

А

590 грн

АВ

470 грн

20

140

4000

6000

Экстра

800 грн

А

610 грн

АВ

490 грн

Пиломатеріал:

Товщина, 

мм

Ширина, 

мм

Довжина, 

мм

Сорт 

Ціна, 

грн/м2

Планкен Карпатська смерека

20

120

140

3000

6000

1

240 грн

                    Услуги:                              

Покраска

  1 слой 30 грн за м2

Браширование

     (исскуственное старение древесины)

 

60 грн за м2

                               

 
Опис

 

Планкен в Дніпрі з модрини сибірської.


У виробника СДК можна купити фасадну дошку з масиву сибірської модрини виготовлену за індивідуальним дизайном і розміром.
Найпопулярніший вид профілю "Ромбус", виготовляється зі скошеними ребрами дошки під кутом 40 - 60 градусів.
Оригінальний вигляд фасадної дошки - планки дозволяє:
1. Виробляти монтаж планки з технологічним зазором, це дає можливість вільно циркулювати повітрю, що значно знижує негативний вплив вологи і конденсату на поверхні стін і монтажного каркаса.
2. При набуханні і усушки деревини технологічний зазор дозволяє вільно рухатися дошки не видавлюють один одного, що знижує ризики їх корабленіе і крутіння.
3. При використанні косого планку лага, брус і кріплення, для його монтажу, що не проглядаються, що надає більш естетичний зовнішній вигляд декоруємої поверхні.

В результаті конструкційний матеріал планки прекрасно виконає основні завдання облицювального сайдингу:
- Чи захистить Ваш будинок від впливу несприятливих погодних умов (дощ сніг сонце).
- Значно збільшити термін служби фасадної дошки.
- Чи збереже на довгі роки прекрасний естетичний зовнішній вигляд вашого будинку, ресторану, альтанки, і інших малих архітектурних форм.

Завдяки цим перевагам сучасні архітектори дизайнери люблять застосовувати планки з сибірської модрини не тільки для декору стін. Активно використовують його в якості підлогового покриття тераси, альтанки, для літніх майданчиків кафе, при зведенні парканів.
А ще на виробництві СДК можна купити планки двосторонній, де обидві сторони дошки будуть лицьові.
Це дозволяє застосувати планки в виготовленні оригінальних перегородок і малих архітектурних форм. Наприклад в кафе ресторані, на базі відпочинку, і в інших громадських місцях потрібно розділити простір на різні зони відпочинку або робочі зони, відмінно підійде планки з модрини сибірської.
Завдяки відмінним експлуатаційним властивості сибірської модрини. Таких як підвищена вологостійкість щільність і довговічність деревини. Не можна не згадати і про багату текстури цієї породи дерева. Підкреслити її природну красу допоможуть роботи по брашірованіе, штучного старіння, художньої фарбування. Всі ці додаткові послуги ви можете отримати в одному місці: м Дніпро, вул. Василя Сухомлинського 63П, що дозволить вам заощадити час і гроші. Це дуже трудомісткий процес через щільність і смолянистих деревини, але результат вас дуже порадує. Можна спробувати це зробити самому або звернутися на виробництво СДК. Де врахують ваші побажання і професійно впоратися з поставленим завданням.

Порівняння товарів ()