Планкен в Києві і Дніпрі - купити фасадну дошку від виробника

Характеристики
Описание

Планкен з модрини сибірської

На сучасному ринку пиломатеріалів з'явилися абсолютно нові унікальні оздоблювальні вироби, яким немає рівних. Варто тільки звернути увагу на планкен ціна якого сьогодні нижче ніж у палубної дошки. Це рейки, що мають скошені краї. Ще такий матеріал називають дерев'яним сайдингом, фасадною дошкою, який без проблем може використовуватися як всередині, так і зовні будівлі.

Планкен, вироблений на нашому підприємстві з модрини сибірської, відповідає найсуворішим експлуатаційним умовам. Примітно, що такий фасад вкладається шип в паз, як це, наприклад, відбувається з вагонкою, а один до одного. Між елементами залишаються зазори, але це ні в якому разі не зменшується високих експлуатаційних і естетичних характеристик виробу. матеріал: екологічно чистий, стійкий, міцний, щільний, погано вбирає вологу.
Існують і деякі особливості матеріалу -
фасадна дошка з модрини, про яких теж потрібно пам'ятати. Все-таки вартість планкена з сибірської модрини не така низька, як звичайної соснової вагонки. Але і довговічність і зовнішній вигляд цього матіріалу вас дуже порадує.

Скошений планкен: в чому особливості?

Перед тим як планкен купити варто дізнатися про правила монтажу обробного натурального сайдингу, якщо належить виконати роботу самостійно. Установка планується досвідченими майстрами? Немає проблем, значить варто тільки ж закупити матеріал в необхідних кількостях. Якщо говорити про те, що таке планкен скошений з модрини, варто відзначити: це багатофункціональний профіль, де край рейки скошені.

Оздоблювальний матеріал цікаво виглядає в інтер'єрі, на фасаді будинку. Але укладання косого планкену, виготовленої з натуральної деревини може проводитися лише двома способами. Перший - це відкритий спосіб, менш витратний, досить легкий. Планкен монтується на обрешітку за допомогою шурупів. Отже, обрещітка готується заздалегідь. Другий варіант - це приховане кріплення, як результат ідеальна поверхня.

Переваги натурального планкена з сибірської модрини

До переваг матеріалу варто віднести: оригінальний зовнішній вигляд, простий монтаж (навіть, якщо роботу проводити самостійно), екологічність. Фасад будинку, оформлений таким способом завжди буде виглядати виграшно.

Сравнение товаров ()