Декоративний дерев'яний паркан

Вид ограждения:

Древесина:

Размер рейки (мм)

Размер ячейки (мм)

Размер секции (м)

Цена, грн/м2

Цена, грн/м2 с покраской в 2 слоя

 

 

Решётка

Сибирская лиственница

 

20*65

 

130*130

 

2 x 2

 

740

 

1140

Карпатская смерека

 

20*65

 

130*130

 

2 x 2

 

480

 

830

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ранчо

 

 

Сибирская лиственница

20*65

20*135

 

 

3x2

 

    670

1070

Карпатская смерека

20*65

20*135

 

 

3x2

 

    380

 

      760

 

* Сорт древесины указан согласно таблице        

   Услуги: покраски, брашировки и монтажа.   

 

Опис

Где заказать деревянные заборы?

Купить деревянные заборы, ограждения из лиственницы сибирской и карпатской смереки в Днепре у производителя погонажных изделий. Вы можете купить забор в готовом для монтажа виде в одном месте по адресу г. Днепр, ул. В. Сухомлинского 63п. Мы предлагаем несколько видов оригинальных и практичных решений деревянных ограждений для вашего участка.

Древесина лиственница и смерека привнесет в экстерьер вашего садового участка не только природную красоту натурального материала и будет практично в эксплуатации и эстетично украшать вид вашего двора долгие годы.

Предлагаем для мастеров и любителей выполнять работы в доме своими руками, купить планкен, заборную доску, брус отшлифованные и покрашенные натуральным маслом специалистами деревообрабатывающего производства СДК можно приятно сэкономить на работах по изготовлению вашего дизайнерского деревянного ограждения.

На сьогоднішній день існує величезна кількість різновидів огорож. Для їх виготовлення використовують найрізноманітніші матеріали — від каменя до сітки рабиці. Часи змінюються, і разом з цим зростає кількість всіляких конструкцій. Однак тільки дерев'яні паркани залишаються непідвладними часу і не втрачають своєї популярності протягом багатьох століть. Наша компанія займається виробництвом різних пиломатеріалів. Ми виготовляємо оригінальні огорожі з дерева в будь-яких розмірах та варіантах дизайну. У своїй роботі ми робимо акцент на якість і довговічність. Щоб купити дерев'яний паркан у нас, вам достатньо зателефонувати за одним з контактних номерів, зазначених на сайті.

Основними матеріалами виробництва в нашій компанії виступають сибірська модрина і карпатська смерека. Дані породи деревини характеризуються високим рівнем міцності і зносостійкості. Приміром, модрина за рівнем твердості знаходиться всього на одну одиницю нижче дуба. Це говорить про те, що термін її експлуатації вимірюється цілими десятиліттями. Матеріал відноситься до трудновозгораемым і погано горить, за рахунок чого дерев'яний паркан з сибірської модрини не може стати причиною пожежі. Йому не страшні терміти та інші комахи-шашелі, так як останнім просто не по смаку даний сорт дерева.

Огорожі, виготовлені з сосни, володіють цікавим зовнішнім виглядом. Смерека — один з небагатьох видів деревини, який має талановитий текстуру. Гарний малюнок річних кілець у поєднанні зі світлим приємним відтінком, роблять декоративні паркани справжнім витвором мистецтва. Крім того, матеріал характеризуються еластичністю і простотою в обробці, за рахунок чого дозволяє створювати на своїй поверхні неповторні різьблені або фрезеровані елементи. Дерев'яний паркан з сосни може складатися з секцій різного типу. Планки огорожі можуть мати різну ширину і бути встановленими або чітко горизонтально, або під певним кутом. Для декорування готових секцій наші майстри використовують натуральне фінське колерованное масло. Таке покриття не тільки надає виробам зовнішню привабливість, але і забезпечує додатковий захист від дії сонячних променів, вологи та морозу. Ціна на дерев'яний паркан з карпатської смереки залежить від кількості метрів погонних, які потрібні для того, щоб захистити територію ваших володінь.

Декоративні паркани з дерева в Дніпропетровську і їх переваги

Незважаючи на широке різноманіття матеріалів для виготовлення огорож, саме дерево сьогодні лідирує за всіма існуючими позиціями. Це обумовлено наявністю сировини у різних достоїнств, серед яких:

  • Екологічна чистота і безпека. Що може бути більш екологічним, ніж натуральна деревина, яку нам люб'язно надає сама матінка-природа? До всього іншого, наші фахівці контролюють і тестують пиломатеріал на кожному етапі його виробництва.
  • Стійкість до різних погодних умов. Дощ, сніг, мороз або літню спеку — все це абсолютно ніяк не впливає на цілісність структури матеріалу.
  • Тривалий термін експлуатації. Наша деревина не піддається гниттю, не розсихається, не тріскається і не деформується.
  • Привабливий зовнішній вигляд. Природна краса матеріалу в поєднанні з різними методами обробки роблять його справді неповторним у своєму роді.
  • Розумна вартість. З урахуванням всіх переваг сировини, його ціна є цілком виправданою.

Дерев'яні паркани з сосни або сибірської модрини - як вибрати

Якщо ви ставитеся до того класу людей, які люблять виконувати всі роботи своїми руками, пропонуємо вам самостійно виготовити паркан з дерева з сибірської модрини або сосни. Як це зробити? Дуже просто. Наша компанія представляє вашій увазі величезну кількість пиломатеріалів для цих цілей. Ви можете придбати ретельно оброблені і пофарбовані планкен, заборні дошку або брус, виготовити декоративний паркан своїми руками. Це чудова можливість дати волю своїм рукам і фантазії, а також вберегти від удару ваш сімейний бюджет. Наші майстри з радістю нададуть вам професійну консультацію та допоможуть підрахувати кількість необхідних для будівництва елементів. Це дозволить мінімізувати кількість відходів і, тим самим, ще більше заощадити.

Якщо ви хочете мати оригінальний огорожу з кріпильною пластиною змійка, рекомендуємо віддати перевагу саме дереву. Воно прекрасно поєднується з іншими видами матеріалів, а також надає ландшафтного дизайну ноток натуральності. Це також нестаріюча класика, яка прослужить вам довгі роки, не втрачаючи своїх первозданний властивостей. Що б ви не вибрали, будь то паркан з дерева з карпатської смереки або модрини сибірської, ви неодмінно будете задоволені результатом. А ми допоможемо здійснити задумане мудрим забудовникам в Дніпрі, Харкові, Одесі або будь-якому іншому місті країни

Дивитися все Скрити
Порівняння товарів ()