Скрытый монтажный крепеж палубной, террасной, фасадной доски

 

Наименование: Толщина Ширина Длина Цена
Крепежная пластина (Змейка) 2 16 70  1.85
Крепежная пластина (Змейка) 2 16 160   3.50
Крепежная пластина  (Змейка) 2 16 185   3.70
Крепежная пластина со стопором 2 16 185   4.00

 

*Уточняйте цену во время заказа

 
Опис

Кріпильна Пластина Змійка-Універсал – це прихований кріплення, призначений для кріплення терасної або фасадної дошки будь-яких профілів (прямого, скошеного, з пазами), а так само блок-хауса або імітації бруса, масивної паркетної або шпунтованої дошки до напрямних лагів. Змійка-Універсал забезпечує міцне і надійне кріплення без видимих елементів на поверхні дошки. Даний кріплення призначений для будь-яких порід деревини з будь-якою щільністю (м'які, середні, тверді породи). А також є єдиним кріпленням, з допомогою якого можна провести монтаж тераси або планкена зі скошеним профілем.
Для монтажу терас і фасадів використовується прихований  відкритий кріплення. При відкритому способі монтажу за допомогою саморізів виникає ризик розтріскування дошки при монтажі і не естетичний зовнішній вигляд готового фасаду або тераси. Приховане кріплення Змійка-Універсал дозволяє уникнути таких проблем, а результат і легкість монтажу все більше схиляє людей зробити вибір на користь саме прихованого кріплення.
Змійка-Універсал – це запатентований інноваційний кріплення для прихованого монтажу терасної або фасадної дошки. Змійка являє собою прямокутну металеву пластину з отворами під шурупи для дошки і крайнім отвором під направляючу. Отвори для кріплення змійки з дошкою знаходяться по центру кріплення і виконані з зенковкой, а отвір для кріплення з направляючою лагой розташовується в 10 мм від краю кріплення і зенковкой з протилежного боку пластини.
Параметри Змійки-універсал: ширина – 15мм, товщина -2мм і длина145  190мм.  Вибір довжини кріплення залежить від ширини дошки:
Змійка з довжиною 145 мм призначена для кріплення дощок шириною від 70 мм -110 мм
Змійка з довжиною 190 мм призначена для кріплення дощок шириною від 110 мм -150 мм
Під впливом погодних умов може виникнути ризик викривлення (розширення) дошки, тому рекомендується робити технологічні зазор, який може відрізнятися залежно від параметрів дошки і матеріалу деревини. В залежності від величини технологічного зазору кріплення Змійка може бути зі стопором і без стопора.

Із стопором – кріплення Змійка утворює рекомендований (стандартний) технологічний зазор в 6 мм. Рекомендується використовувати для таких порід деревини, як модрина, сосна або екзотичних порід.

Без стопора – кріплення Змійка утворює будь-який технологічний зазор. Наприклад, для термообробленої деревини допускається зазор в 2-3 мм як і в інших пиломатеріалах.

Переваги Змійки-Універсал:
Монтаж фасаду або тераси з допомогою кріплення Змійка дозволяє отримати рівну поверхню без видимих елементів кріплення і видимого технологічного зазору.
Монтаж за допомогою Змійки зручний і простий, а завдяки докладною ілюстрованою інструкцією, ви зможете провести монтаж, навіть не вдаючись до допомоги фахівців.Тільки з допомогою кріплення Змійка можна виконати монтаж сучасного матеріалу «Скошений» планкен, а також змонтувати унікальну терасу для Леді, що не дозволяє каблучками застрягти або провалитися.

Кріплення Змійка є універсальним кріпленням для будь-яких видів фасадних або терасових дощок: з твердих і м'яких порід натуральної деревини, з ДПК або термообробленої деревини, прямого і скошеного профілю. За допомогою кріплення Змійка можна виконати будь-технологічний зазор.Довгий термін служби кріплення забезпечується дифузійним або оцинкованим покриттям.
Так само в інтернет магазині пиломатеріалів ви можете замовити послугу браширування деревини для ваших виробів.

Порівняння товарів ()