Столярні вироби

Опис

Столярні роботи.


Вже більше 10 років ми виробляємо столярні вироби в м Дніпро, втілюючи в життя проекти з сибірської модрини, дуба, ясеня, сосни для наших замовників. Ми спеціалізуємося на дизайнерських меблів, дерев'яних конструкціях для всіх цілей, починаючи від конструкційних елементів будівлі і закінчуючи елементами інтер'єру, спроектованих спеціально для кожного клієнта.
Наші кваліфіковані столяри мають багаторічний досвід виготовлення різноманітних столярних виробів. Їх увага до деталей і прагнення до створення кращого дає вам можливість отримати якість, яку заслуговує ваш будинок.
Висока якість нашої продукції також підтримується поєднанням традиційних методів роботи з сучасними інноваційними системами та ідеями столярних виробів.

 

Види столярних виробів:

- Дерев'яні сходи;

- Дерев'яні перила;

- Дерев'яні альтанки;

- Дерев'яні веранди;

- Дерев'яні ліжка;

- Дерев'яні тумбочки;

- Дерев'яні книжкові стелажі;

- Дерев'яні підвіконня;

- Дерев'яні столи та лавки.

- і багато іншого.


Дізнатися ціни на столярні вироби та отримати консультацію столяра можна по телефону 0672495656 Роман.

Наша компанія протягом багатьох років займається виробництвом оригінальних столярних виробів. Ми використовуємо виключно екологічно чисті і якісні матеріали — натуральну деревину і метал. Столяри-професіонали виготовлять для вас дерев'яні конструкції або меблеві елементи будь-якої складності:

  • сходів;  
  • перила;  
  • альтанки;  
  • веранди;  
  • ліжка;  
  • тумбочки;  
  • книжкові стелажі;  
  • підвіконня;  
  • столи та лавки і т. д.

Висока якість нашої продукції обумовлено застосуванням традиційних методів виготовлення і використанням сучасного обладнання. Дерев'яні меблі є воістину вічне. Її передають з покоління в покоління, вона займає одне з центральних місць в інтер'єрі. А якщо меблевий елемент ще й ексклюзивний, його цінність збільшується одразу у декілька разів. Виготовлення столярних виробів в нашій майстерні призначене для того, щоб кожна людина мала можливість придбати автентичний предмет меблів в свій будинок.

З чого виготовляють столярні вироби з дерева в Дніпропетровську?

У своєму виробництві ми використовуємо такі види деревини, як сибірська модрина, карпатська смерека і ясен. Кожен з них володіє індивідуальними характеристиками і перевагами. Єдиною спільною рисою матеріалів є їх простота в обробці. Дерево вагонка легко піддається декоруванню, в тому числі ручної різьби і фрезеруванню. Завдяки цьому, кожен меблевий елемент, виготовлений нашими майстрами, є єдиним і неповторним у своєму роді.

Якщо заглибитися в характеристики кожної з порід дерева, то у модрини можна відзначити її непревзойденною міцність. Вона, практично не має собі рівних по твердості, за винятком дуба. Тому купити столярні вироби з модрини — це відмінне рішення для тих, хто не любить платити двічі. Продукція, виготовлена з сосни, в свою чергу, володіє приємним відтінком і неповторним малюнком. Вона також має ненав'язливий хвойний аромат, який створює особливу атмосферу в домі. Сосна найменше піддається деформації і викривлення, за рахунок чого забезпечує тривалий термін експлуатації кожному виготовленому з неї виробу.

Наша компанія буде корисною для вас в тому випадку, якщо ви хочете придбати меблі, конструкційні елементи будівлі або декоративні елементи інтер'єру, але нічого підходящого не можете знайти серед продукції серійного виробництва. Ми виготовляємо столярні вироби на замовлення, спроектовані спеціально для вас. Все, що вам потрібно, це зв'язатися з нашим столяром для уточнення термінів виробництва і вартості робіт. Вся необхідна контактна інформація вказана у відповідному розділі сайту. Де б ви не знаходилися   в Дніпрі, Харкові, Одесі або будь-якому іншому місті країни, ми з радістю допоможемо вам у здійсненні мрії доставивши найякісніші пиломатеріали.

Дивитися все Скрити
Порівняння товарів ()