Дошка підлоги в Києві та Дніпрі - купити дошку для підлоги з модрини від виробника

Характеристики
Описание

Дошка підлоги: характеристики натуральних пиломатеріалів

Благородні сорти деревини завжди використовували не тільки для виготовлення високоякісних меблів, а й для обробки приміщень, для оформлення підлоги. Особливо цінується дошка підлоги з твердих порід деревини дуба і модрини сибірської.

Важливо! Дошка для підлоги з даного матеріалу - це прекрасна альтернатива дорогому паркету. Тому покупці, яким не вистачає бюджету на придбання пакета, виготовленого з екзотичних порід деревини і дуба, вибирають пыдлогову дошку з модрини сибірської, яка, згідно зі статистичними даними, одна з найпопулярніших матеріалів, що вибираються споживачами для  підлог в міських квартирах, заміських будинках і громадських приміщеннях.

Жителі Києва, Харкова, Дніпра, що стежать за новими тенденціями в дизайні розуміють, що дошка для пыдлоги з сибірської модрини - це не тільки економія на ремонті, але ще і актуальний дизайн, комфорт, затишок, екологічна чистота в вашому приміщенні.

Сьогодні дошка підлоги купити яку можна у виробничої компанії СДК, може бути виготовлена ​​не тільки з дуба, але також:

-з сосни,
-ялини,
-модрини.


На жаль, соснову підлогу купувати не рекомендується. Деревина м'яка, схильна до механічних пошкоджень. Тому при недовгій експлуатації підлогове покриття втратить чудовий зовнішній вигляд. Ми рекомендуємо для обробки приміщення - дошку для підлоги з модрини сибірської, виконана теж як шпунтовані пиломатеріали, що має спеціальні пази і шипи. Така конструкція дозволяє щільно з'єднувати дошки між собою. В процесі монтажу не залишається щілин, зазорів, але за умови, що пиломатеріал висушений до необхідних вологості. В іншому випадку дошка буде висихати, стискатися, на підлозі стануть виднітися непривабливі проломи.

Підлогова дошка

Якщо хочеться трохи заощадити, але купити дошку підлоги якісну, можна придбати дошку для підлоги, виготовлену з модрини. Цей матеріал:має високу щільність,високі естетичні характеристики,низьке водопоглинання.

Сравнение товаров ()