Дошка підлогова

Доска пола - цена от СДК

Пиломатериал:

Толщина,

мм

Ширина,

мм

Длина,

мм

Сорт

Цена,

грн/м2

Доска половая сибирская лиственница

27

135

3000

Экстра

990

А

760

АВ

590

27

135

4000

6000

Экстра

1030

А

790

АВ

660

20

135

3000

Экстра

810

А

630

АВ

510

20

135

4000

6000

Экстра

840

А

650

АВ

530

Пиломатериал:

Товщина,

мм

Ширина,

мм

Довжина,

мм

Сорт

Ціна,

грн/м2

Половая доска Карпатська смерека

20

105

135

3000

6000

1

260

40

135

3000

6000

1

500

28

135

3000

6000

1

360

 

Услуги:

Покраска

1 слой 30 грн за м2

Браширование

(исскуственное старение древесины)

 

60 грн за м2

 
Опис
Сьогодні так багато виробляють підлогових покриттів, так уміло рекламують свій товар, що важко розібратися, який матеріал краще застосувати для підлогового покриття? Одне з лідируючих місць в цьому списку по праву займає статева дошка, виготовлена ​​з цілісного масиву деревини.
Спробуємо розібратися, яку породу деревини доцільніше застосувати для житлових приміщень і для приміщень комерційного призначення. Розглянемо дошку підлоги з модрини сибірської, українського ясена і дуба.
Це цінні породи деревини, які мають відмінні експлуатаційні характеристики: зносостійкість, надійністю, довговічністю. Ваша статева дошка тривалий час матиме гідний естетичний вигляд. Але от тільки не завжди є можливість і бажання на початковому етапі монтажу дошки викласти кругленьку суму, хоча це і надійне вкладення коштів, яке завжди окупиться. Адже в подальшому вам не доведеться часто зашліфовивается поверхню підлоги, заново підбирати колір лакофарбового покриття, міняти зіпсовані дошки, які не витримали навантажень громадського місця.
Купити дошку для підлоги з модрини сибірської у виробника погонажних виробів СДК ви зможете дешевше, ніж з ясеня і дуба, а на додаток отримаєте більш вологостійкий матеріал і практично не схильний до гниття. В офіс, кафе, ресторан люди заходять з вулиці і на своєму взутті заносять в приміщення велику кількість вологи, та й прибирання в приміщенні далеко не завжди справляють Згідно # інструкції експлуатації дерев'яних поверхонь.
Багата текстура модрини сибірської виглядає не побито. Для того, щоб ефектно підкреслити природну красу, ви зможете замовити на виробництві СДК брошурування, створити штучне старіння, фарбування маслом на натуральній основі.
Статева дошка з цілісного масиву сибірської модрини екологічно чистий природний матеріал, який наповнить будь-яке приміщення теплом і затишком. Ви будете стикатися з дерев'яною поверхнею підлоги щодня цей контакт завжди буде наповнювати вас і членів вашої сім'ї життєвою енергією і здоров'ям.

Підлогова дошка — один найпоширеніших пиломатеріалів. Вона використовується для організації покриття підлоги. Для її виробництва застосовуються тверді породи деревини, які піддають струганню і фрезеруванню. З давніх часів і по цей день дошка підлоги є найпопулярнішим матеріалом для підлогового покриття. Це обумовлено її екологічною чистотою, високим рівнем міцності і прекрасними експлуатаційними характеристиками. Купити дошку варто з кількох причин, серед яких:

 • зносостійкість;
 • стійкість до впливу вологи і температурних коливань;
 • стійкість до стирання;
 • міцність;
 • здатність зберігати оптимальну температуру в приміщенні;
 • хороша звукоізоляція;
 • розумна ціна і т. д.

Наша компанія протягом багатьох років займається виробництвом пиломатеріалів. Ми, як ніхто інший, розуміємо всі нюанси виготовлення даного виду виробів. Продукція нашого виробництва відрізняється кращим співвідношенням ціни і якості. Тому купити дошку для підлоги саме у нас — це найбільш грамотне рішення на сьогоднішній день.

З яких матеріалів проводиться підлогова дошка в Києві?

На нашому виробництві використовуються виключно тверді породи деревини:

 • Карпатська смерека. Має приємний світлий відтінок і характеризується відмінними технічними і експлуатаційними властивостями. Матеріал є еластичним і довговічним, тому прекрасно підходить для підлогового покриття. Статева дошка з смереки завоювала велику популярність серед сучасних споживачів. В першу чергу забудовники зазначають високу теплопровідність матеріалу, за рахунок чого в приміщенні зберігається оптимальний мікроклімат.

У нашому інтернет-магазині можна придбати шпунтовані дошки, які відрізняються наявністю шипів і пазів. Це забезпечує легкість укладання та щільність прилягання мостин один до одного. Ми також пропонуємо додаткові послуги , такі, як декоративна покраска і брашірованіе. Технологія брашірованіе дозволяє надати поверхні матеріалу вид штучно постарених дощок. Дошка підлоги з сосни з яскраво вираженими річними кільцями користується великою популярністю у любителів таких стилів інтер'єру, як кантрі, еко, прованс і т. д.

Дошка для підлоги в Дніпропетровську: особливості вибору

Якщо ви зупинили свій вибір на даній різновиди статевого покриття, рекомендуємо особливу увагу приділити її розмірами:

 • Товщина. Ми виробляємо дошки для підлоги товщиною від 20 мм до 30 мм, в залежності від породи дерева. Це найбільш оптимальні параметри, за умови, що проліт між лагами становить не більше 40-50 див.
 • Ширина. Діапазон ширини є досить широким і коливається від 60 мм до 135 мм. На нашу думку, оптимальний показник для якісної дошки — 100 мм. Більш вузькі варіанти можна використовувати під певний дизайн інтер'єру. Вироби шириною 115 чудово виглядають в будинках з дерев'яною обробкою і в просторих приміщеннях.
 • Довжина. Палубна дошка для підлоги з смереки, яку виробляє наша фабрика, має довжину 6 м. Однак ми також займаємося виготовленням нестандартних розмірів під замовлення. Вибираючи довжину мостини, орієнтуйтеся на те, щоб мінімізувати її відходи. Це дозволить вам заощадити свій бюджет і сили при укладанні підлоги.

Таким чином, при виборі статевих дощок, необхідно враховувати:

 • Породу дерева, використаного у виробництві. Всі сорти деревини відрізняються один від одного властивостями, зовнішнім виглядом і вартістю.
 • Тип дощок. Розрізняють звичайні і шпунтовані вироби. На сьогоднішній день другий варіант є більш популярним, за рахунок наявності пазів і гребенів. Дані елементи конструкції дозволяють максимально міцно зчепити мостини між собою.
 • Розміри. Від вибору розміру залежить кількість відходів і загальний зовнішній вигляд підлогового покриття.
 • Дизайн. Ви можете замовити дошки в будь-якому відтінку, отриманому за рахунок покриття натуральним маслом в 2 шари або штучно постарені вироби.
 • Вартість. Дошка підлоги, ціна якої відповідає її якості, - це не міф, а реальність. І ми готові вам це довести, виготовивши для вас найкраще покриття з дерева.

Щоб здійснити замовлення, зателефонуйте нам по одному з вказаних на сайті контактних номерів телефону. Ми з радістю проконсультуємо вас і допоможемо придбати якісні пиломатеріали. Вибір на користь нашої продукції вже зробило величезну кількість забудовників в Дніпрі, Харкові, Одесі та інших містах України. І ви можете приєднатися до їх числа прямо зараз

Дивитися все Скрити
Порівняння товарів ()