Дошка підлоги в Києві та Дніпрі - купити дошку для підлоги з модрини від виробника

Характеристики
Описание

Дошка для підлоги.

Сьогодні так багато виробляють підлогових покриттів, так уміло рекламують свій товар, що важко розібратися який краще застосувати матеріал, для підлогового покриття? Одним з лідируючих матеріалів по праву залишається підлогова дошка, виготовлена ​​з цілісного масиву деревини, шпунтована (паз і гребінь).Див. фото.
У сучасному варіанті виробляють підлогову дошку з вентиляційними прорізами (борозенками), які прорізають з невидимого боку дошки (тильної), що сприяє поліпшенню вентиляції, відповідно збільшення терміну служби підлоги. Ще ці прорізи називають компенсатори, так як вони розподіляють навантаження по дошці і служать для запобігання викривленню дошки (дивись фото) у дерев'яної підлоги хороші тепло-, звукоізоляційні властивості.
Якщо ви любите затишний інтер'єр в стилі Прованс, кантрі, ретро, ​​ЕКО, скандинавському стилі, допоможе його створити підлогове покриття з природного матеріалу. Красива структура деревини, сучки на ній підкреслять природну природність підлогового покриття. Не можна упустити той факт, що ми і члени нашої родини найбільше з оздоблювальних матеріалів контактуємо з дошкою. Часто ходимо босоніж, сидимо, лежимо, робимо фізичну зарядку, йогу і наш тактильний контакт повинен бути приємним і безпечним. Справедливо буде зауважити, що підлогова дошка з природного матеріалу вимагає дбайливого догляду, у неї високий коефіцієнт лінійне розширення від вологи в поздовжньому і поперечному напрямку, від чого змінюються її геометричні розміри утворюються зазори в місцях стикування дошки для підлоги.
Основні експлуатаційні характеристики дошки підлоги, такі як, довговічність, міцність, залежать від вибору породи деревини, а також від досвіду і здатна укладання дошки для підлоги. порода дерева впливає і на вибір товщини дошки для підлоги. Чим щільніше річні кільця, тим твердіше деревина, тим довше вам прослужить підлогове покриття.

При цьому меншу товщину дошки можна використовувати при настилі дошки підлоги. Наприклад: проектуємо укладати підлогову дошку з соснової породи деревини товщиною 40 мм, за ціною 390грн., На лагу з кроком 60 см. Альтернатива дошка підлоги із сибірської модрини, оптимальною товщиною 29см, в сорті АВ, за ціною 530 грн. м2. Різниця в ціні складе 140 гривень. Ну не забудьте врахувати і різницю експлуатаційних характеристик порід деревини і яким буде естетичний вигляд вашого статі в процесі експлуатації м'якої породи деревини.
При покупці дошки зверніть увагу розмір повинен бути вказаний робочим, тобто той, який вийде після стикування замків (шпунт гребінь) наприклад: Зазначено робочі розмір 29 на 120 мм, а з урахуванням виготовлення замку загальний розмір буде 29 на 125. Ціна підлогової дошки формується з урахуванням витраченої деревини на її виготовлення.
З досвіду оптимальна ширина підлогової дошки проводиться 120 мм. Довжина дошки залежить від розмірів приміщення і способи укладання. Для економії матеріалу рекомендуємо застосовувати палубні сотку в якій використовуються дошки різної довжини від 30 см до 180 см.
Будемо раді якщо наш досвід і зібраний матеріал допоможе вам прийняти рішення, на чому економити, який спосіб укладання і яку породу дерева використовувати в вашому домі.

Сравнение товаров ()