Дошка підлогова

Характеристики

Доска пола - цена от СДК

Сибирская лиственница
Пиломатериал Толщина Ширина Длина Сорт Розница Опт
Доска половая с фаской R2 27 85-135 3000-6000 Высший 1200  
экстра 1090  
А 850  
АВ 690  
20 85-135 3000-6000 Высший 970  
экстра 820  
А
АВ
650
550
 
Ель карпатская
Пиломатериал Толщина Ширина Длина Сорт Розница Опт
Доска для пола, фаска R2 27 110-140 3000-6000 1-2 380 330
Калиброванная доска 22 115-145 3000-6000 2 220 210
  30 115-145 3000-6000 2 280 270
Опис

Доска пола: виды, назначение, характеристики

Сегодня так много производят напольных покрытий, так умело рекламируют свой товар, что трудно разобраться, какой материал лучше применить для напольного покрытия? Одно из лидирующих мест в этом списке по праву занимает половая доска, изготовленная из цельного массива древесины.

Попробуем разобраться, какую породу древесины целесообразнее применить для жилых помещений и для  помещений коммерческого  назначения. Рассмотрим доску пола из лиственницы сибирской, украинского ясеня и дуба.

Это ценные породы древесины, которые обладают отличными эксплуатационными характеристиками: износоустойчивостью, надежностью, долговечностью. Ваша половая доска продолжительное время будет иметь достойный эстетический вид. Но вот только не всегда есть возможность и желание на первоначальном этапе монтажа половой доски выложить кругленькую сумму, хотя это и надежное вложение денежных средств, которое всегда окупится. Ведь в последующем вам не придется часто зашлифовывать поверхность пола, заново подбирать цвет лакокрасочного покрытия, менять испорченные доски, которые не выдержали нагрузок общественного места. 

Купить половую доску из лиственницы сибирской у производителя погонажных изделий СДК вы сможете дешевле ,чем из ясеня и дуба, а в дополнение получите более влагостойкий материал и практически не подверженный гниению. В офис, кафе, ресторан люди заходят с улицы и на своей обуви заносят в помещение большое количество влаги, да и уборку в помещении далеко не всегда производят Согласно# инструкции эксплуатации деревянных поверхностей.

Богатая текстура лиственницы сибирской выглядит не избито. Для того, чтобыэффектно подчеркнуть природную красоту, вы сможете заказать на производстве СДК  брошюрование, создать искусственное старение, покраску маслом на натуральной основе.

Половая доска из цельного массива сибирской лиственницы экологически чистый природный материал, который наполнит любое помещение теплом и уютом. Вы будете соприкасаться с деревянной поверхностью пола ежедневно этот контакт всегда будет наполнять вас и членов вашей семьи жизненной энергией и здоровьем.

Підлогова дошка — один найпоширеніших пиломатеріалів. Вона використовується для організації покриття підлоги. Для її виробництва застосовуються тверді породи деревини, які піддають струганню і фрезеруванню. З давніх часів і по цей день дошка підлоги є найпопулярнішим матеріалом для підлогового покриття. Це обумовлено її екологічною чистотою, високим рівнем міцності і прекрасними експлуатаційними характеристиками. Купити дошку варто з кількох причин, серед яких:

 • зносостійкість;
 • стійкість до впливу вологи і температурних коливань;
 • стійкість до стирання;
 • міцність;
 • здатність зберігати оптимальну температуру в приміщенні;
 • хороша звукоізоляція;
 • розумна ціна і т. д.

Наша компанія протягом багатьох років займається виробництвом пиломатеріалів. Ми, як ніхто інший, розуміємо всі нюанси виготовлення даного виду виробів. Продукція нашого виробництва відрізняється кращим співвідношенням ціни і якості. Тому купити дошку для підлоги саме у нас — це найбільш грамотне рішення на сьогоднішній день.

З яких матеріалів проводиться підлогова дошка в Києві?

На нашому виробництві використовуються виключно тверді породи деревини:

 • Карпатська смерека. Має приємний світлий відтінок і характеризується відмінними технічними і експлуатаційними властивостями. Матеріал є еластичним і довговічним, тому прекрасно підходить для підлогового покриття. Статева дошка з смереки завоювала велику популярність серед сучасних споживачів. В першу чергу забудовники зазначають високу теплопровідність матеріалу, за рахунок чого в приміщенні зберігається оптимальний мікроклімат.

У нашому інтернет-магазині можна придбати шпунтовані дошки, які відрізняються наявністю шипів і пазів. Це забезпечує легкість укладання та щільність прилягання мостин один до одного. Ми також пропонуємо додаткові послуги , такі, як декоративна покраска і брашірованіе. Технологія брашірованіе дозволяє надати поверхні матеріалу вид штучно постарених дощок. Дошка підлоги з сосни з яскраво вираженими річними кільцями користується великою популярністю у любителів таких стилів інтер'єру, як кантрі, еко, прованс і т. д.

Дошка для підлоги в Дніпропетровську: особливості вибору

Якщо ви зупинили свій вибір на даній різновиди статевого покриття, рекомендуємо особливу увагу приділити її розмірами:

 • Товщина. Ми виробляємо дошки для підлоги товщиною від 20 мм до 30 мм, в залежності від породи дерева. Це найбільш оптимальні параметри, за умови, що проліт між лагами становить не більше 40-50 див.
 • Ширина. Діапазон ширини є досить широким і коливається від 60 мм до 135 мм. На нашу думку, оптимальний показник для якісної дошки — 100 мм. Більш вузькі варіанти можна використовувати під певний дизайн інтер'єру. Вироби шириною 115 чудово виглядають в будинках з дерев'яною обробкою і в просторих приміщеннях.
 • Довжина. Палубна дошка для підлоги з смереки, яку виробляє наша фабрика, має довжину 6 м. Однак ми також займаємося виготовленням нестандартних розмірів під замовлення. Вибираючи довжину мостини, орієнтуйтеся на те, щоб мінімізувати її відходи. Це дозволить вам заощадити свій бюджет і сили при укладанні підлоги.

Таким чином, при виборі статевих дощок, необхідно враховувати:

 • Породу дерева, використаного у виробництві. Всі сорти деревини відрізняються один від одного властивостями, зовнішнім виглядом і вартістю.
 • Тип дощок. Розрізняють звичайні і шпунтовані вироби. На сьогоднішній день другий варіант є більш популярним, за рахунок наявності пазів і гребенів. Дані елементи конструкції дозволяють максимально міцно зчепити мостини між собою.
 • Розміри. Від вибору розміру залежить кількість відходів і загальний зовнішній вигляд підлогового покриття.
 • Дизайн. Ви можете замовити дошки в будь-якому відтінку, отриманому за рахунок покриття натуральним маслом в 2 шари або штучно постарені вироби.
 • Вартість. Дошка підлоги, ціна якої відповідає її якості, - це не міф, а реальність. І ми готові вам це довести, виготовивши для вас найкраще покриття з дерева.

Щоб здійснити замовлення, зателефонуйте нам по одному з вказаних на сайті контактних номерів телефону. Ми з радістю проконсультуємо вас і допоможемо придбати якісні пиломатеріали. Вибір на користь нашої продукції вже зробило величезну кількість забудовників в Дніпрі, Харкові, Одесі та інших містах України. І ви можете приєднатися до їх числа прямо зараз

Дивитися все Скрити
Порівняння товарів ()