Дошка підлогова

Пиломатериал:

Толщина, 

мм

Ширина, 

мм

Длина, 

мм

Сорт 

Цена, 

грн/м2

Доска половая сибирская лиственница

27

115,135

3000

6000

Экстра

1050

А

800

АВ

620

С

520

22

115

3000

6000

Экстра

780

А

620

АВ

490

С

420

Пиломатеріал:

Товщина, 

мм

Ширина, 

мм

Довжина, 

мм

Сорт 

Ціна, 

грн/м2

Підлогова дошка Карпатська смерека

20

105,135

4000; 5000

1

240

40

135

6000

1

430

Работы по декоративной покраске натуральным маслом в 2 слоя с шлифовкой=85грн/м2.

Работы по искуственному старению древисины (брашированию)= 70грн/м2.

Пластина для скрытого монтажа=4грн/шт.

Увага!!! Можливо виготовленя індивідуальних розмірів і профіля.

при заказе половой доски от 20м2 скидка 10% 

на работы по обработке натуральными защитными матерриалами и искуственному старению древисины..

Описание
Сьогодні так багато виробляють підлогових покриттів, так уміло рекламують свій товар, що важко розібратися, який матеріал краще застосувати для підлогового покриття? Одне з лідируючих місць в цьому списку по праву займає статева дошка, виготовлена ​​з цілісного масиву деревини.
Спробуємо розібратися, яку породу деревини доцільніше застосувати для житлових приміщень і для приміщень комерційного призначення. Розглянемо дошку підлоги з модрини сибірської, українського ясена і дуба.
Це цінні породи деревини, які мають відмінні експлуатаційні характеристики: зносостійкість, надійністю, довговічністю. Ваша статева дошка тривалий час матиме гідний естетичний вигляд. Але от тільки не завжди є можливість і бажання на початковому етапі монтажу дошки викласти кругленьку суму, хоча це і надійне вкладення коштів, яке завжди окупиться. Адже в подальшому вам не доведеться часто зашліфовивается поверхню підлоги, заново підбирати колір лакофарбового покриття, міняти зіпсовані дошки, які не витримали навантажень громадського місця.
Купити дошку для підлоги з модрини сибірської у виробника погонажних виробів СДК ви зможете дешевше, ніж з ясеня і дуба, а на додаток отримаєте більш вологостійкий матеріал і практично не схильний до гниття. В офіс, кафе, ресторан люди заходять з вулиці і на своєму взутті заносять в приміщення велику кількість вологи, та й прибирання в приміщенні далеко не завжди справляють Згідно # інструкції експлуатації дерев'яних поверхонь.
Багата текстура модрини сибірської виглядає не побито. Для того, щоб ефектно підкреслити природну красу, ви зможете замовити на виробництві СДК брошурування, створити штучне старіння, фарбування маслом на натуральній основі.
Статева дошка з цілісного масиву сибірської модрини екологічно чистий природний матеріал, який наповнить будь-яке приміщення теплом і затишком. Ви будете стикатися з дерев'яною поверхнею підлоги щодня цей контакт завжди буде наповнювати вас і членів вашої сім'ї життєвою енергією і здоров'ям.
Сравнение товаров ()