Палубна і терасна дошка

Цена на палубную доску и на террасную доску

Пиломатериал:

Толщина,

мм

Ширина,

мм

Длина,

мм

*Сорт

Цена,

грн/м2

Палубная доска 

Террасная доска

сибирская лиственница

27

140

3000

Экстра

950

А

720

АВ

550

27

140

4000

6000

Экстра

990

А

750

АВ

620

Пиломатеріал:

Товщина,

мм

Ширина,

мм

Довжина,

мм

Сорт

Ціна,

грн/м2

Палубна дошка 

Террасна дошка

Карпатська смерека

20

110

140

3000

6000

1

240

40

140

3000

6000

1

480

28

110

140

3000

6000

1

340

  *Также наше производство пиломатериалов предоставляет дополнительные услуги: покраски, шлифовки, брашировки и монтажа.  

 

* Сорт древесины установлен производителем погонажных изделий. Определяется согласно таблице   

 

 

Опис

Террасная и палубная доска: назначение и характеристики

Палубная доска изготавливается на производстве СДК из цельного массива древесины лиственницы сибирской. Цена в Днепре, Одессе, Харькове на палубную доску 28 мм толщины от 480 грн, в зависимости от сорта и длины. 

Лицевая сторона доски строганая, отшлифованная с закругленными боковыми торцами. На гладкой поверхности доски хорошо просматривается богатый рисунок текстуры сибирской лиственницы.

Подчеркнуть эту природную красоту поможет эффект искусственного старения, который выполняются с помощью современного шлифовально - брашировального оборудования. Цена на услуги браширования от 40 грн., в зависимости от площади и глубины браширования. Благодаря автоматизированному процессу уменьшается цена на палубную доску, улучшается качество деревообработки.

Заготовка проходит три ряда щёток, которые вычищают между твердыми волокнами более мягкий верхний слой древесины. В результате палубная доска приобретает ребристую поверхность, создающую эффект антискольжения, как и террасная доска. Поверхность становится более твердой, и на ней не так заметны механические повреждения. Хорошо отшлифованная поверхность приятна на ощупь, у нее гораздо ниже риск образования заноз в результате отслоения верхнего слоя древесины.

После работ по брашированию наносится патина и палубная доска вскрывается натуральным маслом. В результате достигается эффект искусственного старения. Палуба готова для настила. С помощью скрытого крепежа “змейка” производится монтаж палубной доски на лаги из деревянного бруса лиственницы сибирской. Это достаточно надежный, долговечный природный материал.

Цена на террасную доску от СДК

Купить террасную доску и монтажный крепеж вы тоже можете у нас. Проконсультировавшись с нашими специалистами, монтаж палубной доски вы сможете выполнить самостоятельно, либо воспользоваться дополнительными услугами нашего предприятия, при этом сэкономить свое время и деньги.

Цена по монтажу от 200 грн за метр квадратный, оговаривается индивидуально, в зависимости от схемы укладки и условий.

Палубні дошки - класичний матеріал для виготовлення статевого покриття. Їх відмітною рисою є наявність закруглених фасок на лицьовій стороні. Даний пиломатеріал застосовується для укладання підлоги в місцях з підвищеним рівнем вологості — лазнях, саунах, а також на відкритому повітрі. Його також можна часто зустріти в якості настилу на прибудинкових територіях, садових доріжках і доріжках біля басейну. Палубна дошка, купити яку пропонує наша компанія, підходить для всіх перерахованих вище цілей. Ми також виробляємо обробку матеріалу в технології брашірованіе, щоб наділити його поверхня яскраво вираженою текстурою багаторічних кілець.

У своєму виробництві ми використовуємо спеціальні тверді породи дерева. Завдяки застосуванню особливих методів виготовлення, наші матеріали володіють підвищеною стійкістю до перепадів температури, високого рівня вологості, а також динамічним навантаженням — тим факторам, які найчастіше призводять до руйнування деревини. Палубна і терасна дошка раніше використовувалася виключно для виготовлення підлоги на палубах кораблів. І хоча сьогодні сфера її застосування набагато ширше, технології виготовлення все також спрямовані на максимальний захист покриття від впливу вологи і різних погодних умов. Вона відмінно підходить для використання під відкритим небом, а також може мати спеціальне покриття для безпечного пересування по мокрій поверхні. Палубна дошка, ціна якої повністю відповідає її якості, - це не міф, а реальність. І щоб переконатися в цьому, достатньо звернутися за допомогою у виборі якісних пиломатеріалів в нашу компанію.

З чого проводиться палубна дошка в Дніпропетровську?

Як вже було сказано, наша компанія використовує у виробництві добірну деревину таких порід, як сибірська модрина і сосна. Дані матеріали зарекомендували себе, як найбільш стійкі до гниття, морозостійкі і надійні. Палубна дошка з модрини за рівнем міцності нічим не поступається виробам з дуба. При цьому її вартість знаходиться на порядок нижче. Виріб також додатково просочується спеціальними маслами для того, щоб уникнути появи тріщин і руйнування від бруду. Палубна дошка з сосни, в свою чергу, є більш еластичною. Її важко пошкодити, вона відмінно переносить будь-які механічні дії. Вибір сорту деревини залежить від стилістичного оформлення приміщення або ділянки під відкритим небом. Покриття такого типу не вимагає спеціального догляду. Його також легко замінити або відремонтувати своїми руками в разі необхідності.

Крім натуральної деревини, деякі виробники використовують для виготовлення палубних дощок різні композитні матеріали. Однак, незважаючи на запевнення про екологічність і міцності такого роду виробів, вони не можуть конкурувати з дерев'яними. Сучасні споживачі все ж роблять вибір на користь того, щоб купити палубну дошку з сосни або модрини. Адже такі матеріали є більш міцними, довговічними, естетичними і мають сприятливу енергетику.

палубна Дошка - її особливості

Таким чином, головними властивостями, якими має володіти якісне покриття на прибудинковій території, є:

  • стійкість до підвищеного рівню вологості;
  • морозостійкість;
  • гладка і рівна поверхня без сучків;
  • обробка спеціальним антиковзаючим покриттям;
  • міцність і надійність;
  • простота монтажу і демонтажу;
  • екологічна чистота;
  • різноманіття колірних рішень;
  • доступна ціна на ряду з високою якістю.

Саме таку продукцію виробляє наша компанія з виготовлення пиломатеріалів. Ми використовуємо тільки тверді сорти дерева, такі, як сибірська модрина, карпатська смерека і ясен. Еко-продукція нашого каталогу відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам і вимогам стандарту якості. Ми також проводимо роботи з декоративної фарбування і брашированию. Це дозволяє надалі створювати оригінальний ландшафтний дизайн в будь-якому стилі — від стилю кантрі до провансу. Більш детальну консультацію можна отримати, зателефонувавши за одним з контактних номерів телефонів, вказаних на сайті. Придбати палубну дошку ви можете в Дніпрі, Харкові, Одесі або будь-якому іншому місті України.

Дивитися все Скрити
Порівняння товарів ()