Палубна і терасна дошка

Цена на палубную доску, Цена на террасную доску

Пиломатериал:

Толщина,

мм

Ширина,

мм

Длина,

мм

Сорт

Цена,

грн/м2

Палубная доска 

Террасная доска

сибирская лиственница

27

140

3000

Экстра

950

А

720

АВ

550

27

140

4000

6000

Экстра

990

А

750

АВ

620

Пиломатеріал:

Товщина,

мм

Ширина,

мм

Довжина,

мм

Сорт

Ціна,

грн/м2

Палубна дошка 

Террасна дошка

Карпатська смерека

20

110

140

3000

6000

1

240

40

140

3000

6000

1

480

28

110

140

3000

6000

1

340

Услуги:

Покраска

1 слой 30 грн за м2

Браширование

(исскуственное старение древесины)

 

60 грн за м2

 

Опис

Палубна дошка виготовляється на виробництві СДК з цілісного масиву деревини модрини сибірської. Ціна в Дніпрі, Одесі, Харкові на палубну дошку 28 мм товщини від 480 грн, в залежності від сорту і довжини.

 Лицьова сторона дошки строганная, відшліфована з закругленими бічними торцями. На гладкій поверхні дошки добре проглядається багатий малюнок текстури сибірської модрини.
Підкреслити цю природну красу допоможе ефект штучного старіння, який виконуються за допомогою сучасного шліфувально - брашіровального обладнання. Ціна на послуги брашірованіе від 50 грн., В залежності від площі і глибини брашірованіе.
Завдяки автоматизованому процесу зменшується ціна на палубну дошку, поліпшується якість деревообробки.
Заготівля проходить три ряди щіток, які вичищають між твердими волокнами більш м'який верхній шар деревини. В результаті палубна дошка набуває ребристу поверхню, що створює ефект антиковзання, як і терасна дошка. Поверхня стає більш твердою, і на ній не так помітні механічні пошкодження. Добре відшліфована поверхня приємна на дотик, у неї набагато нижче ризик утворення скалок в результаті відшарування верхнього шару деревини.
Після робіт по брашірованіе наноситься патина і палубна дошка розкривається натуральним маслом. В результаті досягається ефект штучного старіння. Палуба готова для настилу.
За допомогою прихованого кріплення "змійка" проводиться монтаж палубної дошки на лаги з дерев'яного бруса модрини сибірської. Це досить надійний, довговічний природний матеріал.
Купити дерев'яний брус, монтажний кріплення ви теж можете у нас.
Після проведення консультацій з нашими фахівцями, монтаж палубної дошки ви зможете виконати самостійно, або скористатися додатковими послугами нашого підприємства, при цьому заощадити свій час і гроші.
Ціна з монтажу від 200 грн за метр квадратний, обмовляється індивідуально, залежно від схеми укладання та умов.

Палубні дошки - класичний матеріал для виготовлення статевого покриття. Їх відмітною рисою є наявність закруглених фасок на лицьовій стороні. Даний пиломатеріал застосовується для укладання підлоги в місцях з підвищеним рівнем вологості — лазнях, саунах, а також на відкритому повітрі. Його також можна часто зустріти в якості настилу на прибудинкових територіях, садових доріжках і доріжках біля басейну. Палубна дошка, купити яку пропонує наша компанія, підходить для всіх перерахованих вище цілей. Ми також виробляємо обробку матеріалу в технології брашірованіе, щоб наділити його поверхня яскраво вираженою текстурою багаторічних кілець.

У своєму виробництві ми використовуємо спеціальні тверді породи дерева. Завдяки застосуванню особливих методів виготовлення, наші матеріали володіють підвищеною стійкістю до перепадів температури, високого рівня вологості, а також динамічним навантаженням — тим факторам, які найчастіше призводять до руйнування деревини. Палубна і терасна дошка раніше використовувалася виключно для виготовлення підлоги на палубах кораблів. І хоча сьогодні сфера її застосування набагато ширше, технології виготовлення все також спрямовані на максимальний захист покриття від впливу вологи і різних погодних умов. Вона відмінно підходить для використання під відкритим небом, а також може мати спеціальне покриття для безпечного пересування по мокрій поверхні. Палубна дошка, ціна якої повністю відповідає її якості, - це не міф, а реальність. І щоб переконатися в цьому, достатньо звернутися за допомогою у виборі якісних пиломатеріалів в нашу компанію.

З чого проводиться палубна дошка в Дніпропетровську?

Як вже було сказано, наша компанія використовує у виробництві добірну деревину таких порід, як сибірська модрина і сосна. Дані матеріали зарекомендували себе, як найбільш стійкі до гниття, морозостійкі і надійні. Палубна дошка з модрини за рівнем міцності нічим не поступається виробам з дуба. При цьому її вартість знаходиться на порядок нижче. Виріб також додатково просочується спеціальними маслами для того, щоб уникнути появи тріщин і руйнування від бруду. Палубна дошка з сосни, в свою чергу, є більш еластичною. Її важко пошкодити, вона відмінно переносить будь-які механічні дії. Вибір сорту деревини залежить від стилістичного оформлення приміщення або ділянки під відкритим небом. Покриття такого типу не вимагає спеціального догляду. Його також легко замінити або відремонтувати своїми руками в разі необхідності.

Крім натуральної деревини, деякі виробники використовують для виготовлення палубних дощок різні композитні матеріали. Однак, незважаючи на запевнення про екологічність і міцності такого роду виробів, вони не можуть конкурувати з дерев'яними. Сучасні споживачі все ж роблять вибір на користь того, щоб купити палубну дошку з сосни або модрини. Адже такі матеріали є більш міцними, довговічними, естетичними і мають сприятливу енергетику.

палубна Дошка - її особливості

Таким чином, головними властивостями, якими має володіти якісне покриття на прибудинковій території, є:

  • стійкість до підвищеного рівню вологості;
  • морозостійкість;
  • гладка і рівна поверхня без сучків;
  • обробка спеціальним антиковзаючим покриттям;
  • міцність і надійність;
  • простота монтажу і демонтажу;
  • екологічна чистота;
  • різноманіття колірних рішень;
  • доступна ціна на ряду з високою якістю.

Саме таку продукцію виробляє наша компанія з виготовлення пиломатеріалів. Ми використовуємо тільки тверді сорти дерева, такі, як сибірська модрина, карпатська смерека і ясен. Еко-продукція нашого каталогу відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам і вимогам стандарту якості. Ми також проводимо роботи з декоративної фарбування і брашированию. Це дозволяє надалі створювати оригінальний ландшафтний дизайн в будь-якому стилі — від стилю кантрі до провансу. Більш детальну консультацію можна отримати, зателефонувавши за одним з контактних номерів телефонів, вказаних на сайті. Придбати палубну дошку ви можете в Дніпрі, Харкові, Одесі або будь-якому іншому місті України.

Дивитися все Скрити
Порівняння товарів ()