Палубна дошка

Пиломатериал:

Толщина, 

мм

Ширина, 

мм

Длина, 

мм

Сорт 

Цена, 

грн/м2

Палубная доска сибирская лиственница

27

120, 140

3000

6000

Экстра

960

А

750

АВ

620

С

480

Пиломатеріал:

Товщина, 

мм

Ширина, 

мм

Довжина, 

мм

Сорт 

Ціна, 

грн/м2

Палубна дошка Карпатська смерека

20

110, 140

4000; 5000

1

220

40

140

6000

1

395

Работы по декоративной покраске натуральным маслом в 2 слоя с шлифовкой=85грн/м2.

Работы по искуственному старению древисины (брашированию)= 70грн/м2.

Пластина для скрытого монтажа=4грн/шт.

Увага!!! Можливо виготовленя індивідуальних розмірів і профіля.

при заказе террас от 20м2 скидка 10% на работы по обработке натуральными защитными матерриалами и искуственному старению древисины.

 
Описание

Палубна дошка виготовляється на виробництві СДК з цілісного масиву деревини модрини сибірської. Ціна в Дніпрі, Одесі, Харкові на палубну дошку 28 мм товщини від 480 грн, в залежності від сорту і довжини.

 Лицьова сторона дошки строганная, відшліфована з закругленими бічними торцями. На гладкій поверхні дошки добре проглядається багатий малюнок текстури сибірської модрини.
Підкреслити цю природну красу допоможе ефект штучного старіння, який виконуються за допомогою сучасного шліфувально - брашіровального обладнання. Ціна на послуги брашірованіе від 50 грн., В залежності від площі і глибини брашірованіе.
Завдяки автоматизованому процесу зменшується ціна на палубну дошку, поліпшується якість деревообробки.
Заготівля проходить три ряди щіток, які вичищають між твердими волокнами більш м'який верхній шар деревини. В результаті палубна дошка набуває ребристу поверхню, що створює ефект антиковзання, як і терасна дошка. Поверхня стає більш твердою, і на ній не так помітні механічні пошкодження. Добре відшліфована поверхня приємна на дотик, у неї набагато нижче ризик утворення скалок в результаті відшарування верхнього шару деревини.
Після робіт по брашірованіе наноситься патина і палубна дошка розкривається натуральним маслом. В результаті досягається ефект штучного старіння. Палуба готова для настилу.
За допомогою прихованого кріплення "змійка" проводиться монтаж палубної дошки на лаги з дерев'яного бруса модрини сибірської. Це досить надійний, довговічний природний матеріал.
Купити дерев'яний брус, монтажний кріплення ви теж можете у нас.
Після проведення консультацій з нашими фахівцями, монтаж палубної дошки ви зможете виконати самостійно, або скористатися додатковими послугами нашого підприємства, при цьому заощадити свій час і гроші.
Ціна з монтажу від 200 грн за метр квадратний, обмовляється індивідуально, залежно від схеми укладання та умов.
Сравнение товаров ()