Терасна дошка в Києві і Дніпрі - купити палубну дошку з модрини від виробника

Характеристики
Описание

Терасна дошка, палубна дошка сибірська модрина Дніпро.

У слові тераса закладено Terra- від латинського земля- це плоске піднесення є мостом, провідником з'єднує нас з енергією Землі.
Кращим природним матеріалом для цієї мети служить модрина унікальні властивості якої помічені нашими предками, а завдяки підприємству СДК ви в цьому можете переконатися в цьому самі.

Зверніть увагу! Різні породи дерева відрізняються своїми фізичними і механічними властивостями. З цієї причини лагу, брус для монтажу терасної палубної дошки виробляють з однієї породи деревини.

Як настилу застосовуємо популярний в наш час вид профілю вельвет (дивись креслення) вельвет великий, вельвет дрібний, комбінований. Цей профіль надає поверхні тераси антиковзання, а ще на його поверхні не так помітнє сміття, крихти від їжі, земля і пил з садової ділянки. По борозенками профілю добре стікає вода від дощу або конденсат від перепаду денної і нічної температури.
Але є і мінуси цього профілю. При пошкодженні поверхні терасної дошки відшліфувати і відреставрувати її акуратно практично неможливо.
Другий мінус в тому, що борозенки на терасної дошці приховують багату текстуру сибірської модрини.
А ось щоб милуватися багатим, шляхетним, малюнком сибірської модрини ви можете купити палубну дошку (Дивись креслення профілю).
З мінусів: на поверхні палубної дошки будуть більше видно подряпини від абразиву, який прилип до наших підошов і протираючи в місцях інтенсивного руху. З цієї причини доведеться частіше шліфувати і розкривати лакофарбовими матеріалами палубну дошку. Є спосіб уникнути цього.
На підприємстві СДК Ви можете купити палубну дошку з ліственнци сибірської з брашіровкою. Наші постійні покупці з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра дуже полюбили цей спосіб обробки поверхні деревини. Якщо потрібно оформити інтер'єр в еко стилі, ретро, ​​кантрі, прованс, скандинавському стилі то дерев'яні вироби із сибірської модрини підійдуть для цього найкраще.
Завдяки зростанню цієї породи в суворих сибірських кліматичних умовах у неї дуже щільні і тверді річні кільця, і багата і красива текстура деревини. Наша компанія самостійно закуповує цю цінну породу Сибірська модрина з екологічно чистих районів озера Байкал. Тому ви завжди можете купити палубну дошку, дошку для підлоги, планки, вагонку, фальш брус різного перетину і довжини з перших рук на виробництві м Дніпро, ул.В.Сухомліньского 63П.

Сравнение товаров ()