Клеєний брус

  *Также наше производство пиломатериалов предоставляет дополнительные услуги: покраски, шлифовки, брашировки и монтажа.  

 

* Сорт древесины установлен производителем погонажных изделий. Определяется согласно таблице   

Опис

Клеєний брус.

При використанні клеєного бруса в будь-яких конструкціях зберігаються всі переваги натурального дерева, але поліпшуються його експлуатаційні властивості. Клеєний брус має більшу міцність ніж цільна деревина, не тріскається. Клеїться брус з декількох ламелей, за рахунок цього знімається внутрішня напруга. Для виготовлення клеєного бруса необхідно відібрати якісну сировину, потім висушені дошки калібруються, розрізаються на ламелі. Далі на заготовки наноситься клей і затискаються в пресі для склеювання. Для отримання якісно клеєного бруса потрібно мінімум 3 і більше ламелі, для склеювання використовують екологічний клей. Безперечно, через складність виготовлення ціна на клеєний брус вище, ціни цільного бруса, але згодом вона повністю виправдовується довговічністю використання вироби. Замовивши клеєний брус з сибірської модрини у компанії СДК, ви не будете переживати за якість і зовнішній вигляд вашого виробу.

Використання деревини в будівництві поступово повертається в моду. Завдяки новітнім технологіям, цей процес став більш простим, а конструкції — надійними. Модернізація не обійшла стороною і матеріали, призначені для спорудження жител. Одним з досить нових вважається брус, виготовлений шляхом склеювання ламелей. За своїми технічними характеристиками він перевершує цільне дерево. А за рахунок високого рівня міцності, надійності та довговічності, не має рівних на сучасному ринку пиломатеріалів. Купити клеєний брус в Україні ви зможете тільки після того, як він пройде кілька етапів виробництва. До таких відносяться:

  • дерево висушують, залишаючи певний рівень вологості усередині ствола (близько 12%);
  • сортують за такими критеріями, як товщина і довжина;
  • розпилюють на рівні по ширині дошки;
  • проводиться перевірка на наявність сучків і різних ушкоджень;
  • бруси сортують за призначенням і ділять на елементи для внутрішнього і зовнішнього використання;
  • дошки зрощують в ламелі, використовуючи композити і шипи;
  • ламелі склеюються між собою за допомогою спеціальної речовини і преса; цей процес може тривати від 40 хв. до 5 годин; товщина отриманого елемента залежить від кількості використаних ламелей ( 2 до 5, оптимально - 3).

Таким чином, ми бачимо, що виробництво є досить трудомістким і витратним за часом. При цьому, в результаті ми отримуємо клеєний брус, ціна якого на порядок вище вартості звичайного. Це також стосується і якості виробу. Сучасні забудовники все частіше роблять вибір на користь саме такого роду пиломатеріалів. Адже з їх допомогою можна значно прискорити будівництво.

З чого виробляють брус клеєний у Дніпропетровську?

Сьогодні даний матеріал повсюдно стали застосовувати для спорудження жител. Це обумовлено тим, що його застосування дозволяє істотно скоротити терміни будівництва, заощадити на оплаті праці професійних будівельників, а також побудувати високоміцне тепле житло.

В якості вихідної сировини застосовують такі деревні породи, як сибірська модрина і карпатська смерека. Кожен з них володіє індивідуальними характеристиками і перевагами. Так, модрина належить до найбільш міцним сортам дерева, які існують на сьогоднішній день. Вона відрізняється високим рівнем стійкості до підвищеної вологості, а також абсолютно не цікава для комах-древоточцев. Для неї характерні тривалий термін експлуатації, вона не гниє і не розсихається. Забезпечує відмінну шумоізоляцію, а також зберігає тепло в приміщенні. До того ж, вона відрізняється вогнестійкістю, за рахунок чого знижується ризик виникнення пожежі.

Клеєний брус з модрини добре зарекомендував себе в якості утворюють конструкцію елементів. На відміну від цільної деревини, він не тріскається і не деформується. Єдиним мінусом можна назвати порівняно високу вартість. Однак вона повністю окупається, за рахунок невичерпного числа достоїнств.

Клеєний брус з сосни - особливості

Сосна є більш поширеним матеріалом для виготовлення такого роду брусків. Вона еластична, має приємний відтінок, текстуру та запах. Брус клеєний профільований з сосни менше піддається деформації і викривлення, підходить для спорудження каркаса будинку, підстави підлоги і стелі, тому дуже популярний серед забудовників. Наш інтернет-магазин представляє вашій увазі виключно якісний і безпечний клеєний брус і лага, купити який можна, сидячи перед екраном свого монітора. Проконсультуйтеся з нашими менеджерами стосовного того, якого типу і розмірів виробу вам потрібні. Ми з радістю відповімо на всі ваші питання і допоможемо здійснити замовлення в Дніпрі, Харкові, Одесі або будь-якому іншому місті країни. Вся контактна інформація розташована в спеціальному розділі сайту. Завдяки зручному інтерфейсу, наявності повного переліку необхідних характеристик і реальних фото, ми не сумніваємося, що вибрати підходящий варіант не складе для вас особливих труднощів праці.

Дивитися все Скрити
Порівняння товарів ()