Дошка підлогова

Характеристики

Дошка для підлоги - ціна від СДК

Модрина сибірська
Профіль пиломатеріалу Товщина Ширина Довжина Сорт грн./м.кв. грн./ м.кв.
Дошка підлогова, фаска R8 27 120/130 3000 Вищий 1750 1700
Экстра 1550 1500
А 1250 1200
АВ 1100 1050
Плінтус масив м/п 18 60 1000-3000 А 48 44
Смерека карпатська
Профіль пиломатеріалу Товщина Ширина Довжина Сорт 1 Сорт 2 Сорт 1-2
Дошка для підлоги, фаска R8 35 110/140 3000-6000 650 610 630
  40 110/140 3000-6000 730 690 690
Калібрована дошка 32 115-145 3000-6000 2 480 470
  22 115-145

3000-3000

2 360 350
Інше
Пластина для кріплення «Змійка» 2 16 160   4 3,8
Пластина для кріплення «Змійка» 2 16 185   4,5 4,3
Брашировка дошки за м² Додаткові роботи 70 60
Фарбування дошки за м² Додаткові роботи 50 45
Шліфування дошки за м² Додаткові роботи 60 55
Монтаж дошки за м² Додаткові роботи 450  250
Опис

Доска пола: виды, назначение, характеристики

Сегодня так много производят напольных покрытий, так умело рекламируют свой товар, что трудно разобраться, какой материал лучше применить для напольного покрытия? Одно из лидирующих мест в этом списке по праву занимает половая доска, изготовленная из цельного массива древесины.

Попробуем разобраться, какую породу древесины целесообразнее применить для жилых помещений и для  помещений коммерческого  назначения. Рассмотрим доску пола из лиственницы сибирской, украинского ясеня и дуба.

Это ценные породы древесины, которые обладают отличными эксплуатационными характеристиками: износоустойчивостью, надежностью, долговечностью. Ваша половая доска продолжительное время будет иметь достойный эстетический вид. Но вот только не всегда есть возможность и желание на первоначальном этапе монтажа половой доски выложить кругленькую сумму, хотя это и надежное вложение денежных средств, которое всегда окупится. Ведь в последующем вам не придется часто зашлифовывать поверхность пола, заново подбирать цвет лакокрасочного покрытия, менять испорченные доски, которые не выдержали нагрузок общественного места. 

Купить половую доску из лиственницы сибирской у производителя погонажных изделий СДК вы сможете дешевле ,чем из ясеня и дуба, а в дополнение получите более влагостойкий материал и практически не подверженный гниению. В офис, кафе, ресторан люди заходят с улицы и на своей обуви заносят в помещение большое количество влаги, да и уборку в помещении далеко не всегда производят Согласно# инструкции эксплуатации деревянных поверхностей.

Богатая текстура лиственницы сибирской выглядит не избито. Для того, чтобыэффектно подчеркнуть природную красоту, вы сможете заказать на производстве СДК  брошюрование, создать искусственное старение, покраску маслом на натуральной основе.

Половая доска из цельного массива сибирской лиственницы экологически чистый природный материал, который наполнит любое помещение теплом и уютом. Вы будете соприкасаться с деревянной поверхностью пола ежедневно этот контакт всегда будет наполнять вас и членов вашей семьи жизненной энергией и здоровьем.

Підлогова дошка — один найпоширеніших пиломатеріалів. Вона використовується для організації покриття підлоги. Для її виробництва застосовуються тверді породи деревини, які піддають струганню і фрезеруванню. З давніх часів і по цей день дошка підлоги є найпопулярнішим матеріалом для підлогового покриття. Це обумовлено її екологічною чистотою, високим рівнем міцності і прекрасними експлуатаційними характеристиками. Купити дошку варто з кількох причин, серед яких:

 • зносостійкість;
 • стійкість до впливу вологи і температурних коливань;
 • стійкість до стирання;
 • міцність;
 • здатність зберігати оптимальну температуру в приміщенні;
 • хороша звукоізоляція;
 • розумна ціна і т. д.

Наша компанія протягом багатьох років займається виробництвом пиломатеріалів. Ми, як ніхто інший, розуміємо всі нюанси виготовлення даного виду виробів. Продукція нашого виробництва відрізняється кращим співвідношенням ціни і якості. Тому купити дошку для підлоги саме у нас — це найбільш грамотне рішення на сьогоднішній день.

З яких матеріалів проводиться підлогова дошка в Києві?

На нашому виробництві використовуються виключно тверді породи деревини:

 • Карпатська смерека. Має приємний світлий відтінок і характеризується відмінними технічними і експлуатаційними властивостями. Матеріал є еластичним і довговічним, тому прекрасно підходить для підлогового покриття. Статева дошка з смереки завоювала велику популярність серед сучасних споживачів. В першу чергу забудовники зазначають високу теплопровідність матеріалу, за рахунок чого в приміщенні зберігається оптимальний мікроклімат.

У нашому інтернет-магазині можна придбати шпунтовані дошки, які відрізняються наявністю шипів і пазів. Це забезпечує легкість укладання та щільність прилягання мостин один до одного. Ми також пропонуємо додаткові послуги , такі, як декоративна покраска і брашірованіе. Технологія брашірованіе дозволяє надати поверхні матеріалу вид штучно постарених дощок. Дошка підлоги з сосни з яскраво вираженими річними кільцями користується великою популярністю у любителів таких стилів інтер'єру, як кантрі, еко, прованс і т. д.

Дошка для підлоги в Дніпропетровську: особливості вибору

Якщо ви зупинили свій вибір на даній різновиди статевого покриття, рекомендуємо особливу увагу приділити її розмірами:

 • Товщина. Ми виробляємо дошки для підлоги товщиною від 20 мм до 30 мм, в залежності від породи дерева. Це найбільш оптимальні параметри, за умови, що проліт між лагами становить не більше 40-50 див.
 • Ширина. Діапазон ширини є досить широким і коливається від 60 мм до 135 мм. На нашу думку, оптимальний показник для якісної дошки — 100 мм. Більш вузькі варіанти можна використовувати під певний дизайн інтер'єру. Вироби шириною 115 чудово виглядають в будинках з дерев'яною обробкою і в просторих приміщеннях.
 • Довжина. Палубна дошка для підлоги з смереки, яку виробляє наша фабрика, має довжину 6 м. Однак ми також займаємося виготовленням нестандартних розмірів під замовлення. Вибираючи довжину мостини, орієнтуйтеся на те, щоб мінімізувати її відходи. Це дозволить вам заощадити свій бюджет і сили при укладанні підлоги.

Таким чином, при виборі статевих дощок, необхідно враховувати:

 • Породу дерева, використаного у виробництві. Всі сорти деревини відрізняються один від одного властивостями, зовнішнім виглядом і вартістю.
 • Тип дощок. Розрізняють звичайні і шпунтовані вироби. На сьогоднішній день другий варіант є більш популярним, за рахунок наявності пазів і гребенів. Дані елементи конструкції дозволяють максимально міцно зчепити мостини між собою.
 • Розміри. Від вибору розміру залежить кількість відходів і загальний зовнішній вигляд підлогового покриття.
 • Дизайн. Ви можете замовити дошки в будь-якому відтінку, отриманому за рахунок покриття натуральним маслом в 2 шари або штучно постарені вироби.
 • Вартість. Дошка підлоги, ціна якої відповідає її якості, - це не міф, а реальність. І ми готові вам це довести, виготовивши для вас найкраще покриття з дерева.

Щоб здійснити замовлення, зателефонуйте нам по одному з вказаних на сайті контактних номерів телефону. Ми з радістю проконсультуємо вас і допоможемо придбати якісні пиломатеріали. Вибір на користь нашої продукції вже зробило величезну кількість забудовників в Дніпрі, Харкові, Одесі та інших містах України. І ви можете приєднатися до їх числа прямо зараз

Дивитися все Скрити

Теги сайта

Купить пиломатериалы в Днепре, купить пиломатериалы в Полтаве, купить пиломатериалы в Киеве, купить пиломатериалы в Одессе, купить пиломатериалы в Николаеве, купить пиломатериалы в Харькове, купить пиломатериалы в Запорожье, купить пиломатериалы в Кировограде, заказать изделия из дерева в Днепре, заказать изделия из дерева в Полтаве, заказать изделия из дерева в Киеве, заказать изделия из дерева в Одессе, заказать изделия из дерева в Николаеве, заказать изделия из дерева в Харькове, заказать изделия из дерева в Запорожье, заказать изделия из дерева в Кировограде, деревянные рейки в Днепре, деревянные рейки в Полтаве, деревянные рейки в Киеве, деревянные рейки в Одессе, деревянные рейки в Николаеве, деревянные рейки в Харькове, деревянные рейки в Запорожье, деревянные рейки в Кировограде, обрезные доски в Днепре, обрезные доски в Полтаве, обрезные доски в Киеве, обрезные доски в Одессе, обрезные доски в Николаеве, обрезные доски в Харькове, обрезные доски в Запорожье, обрезные доски в Кировограде, термированные доски (термодерево) в Днепре, термированные доски (термодерево) в Полтаве, термированные доски (термодерево) в Киеве, термированные доски (термодерево) в Одессе, термированные доски (термодерево) в Николаеве, термированные доски (термодерево) в Харькове, термированные доски (термодерево) в Запорожье, термированные доски (термодерево) в Кировограде, доски из лиственницы, елки, сосны в Днепре, доски из лиственницы, елки, сосны в Полтаве, доски из лиственницы, елки, сосны в Киеве, доски из лиственницы, елки, сосны в Одессе, доски из лиственницы, елки, сосны в Николаеве, доски из лиственницы, елки, сосны в Харькове, доски из лиственницы, елки, сосны в Запорожье, доски из лиственницы, елки, сосны в Кировограде, пиломатериалы оптом в Днепре, пиломатериалы оптом в Полтаве, пиломатериалы оптом в Киеве, пиломатериалы оптом в Одессе, пиломатериалы оптом в Николаеве, пиломатериалы оптом в Харькове, пиломатериалы оптом в Запорожье, пиломатериалы оптом в Кировограде, террасная доска в Днепре, террасная доска в Полтаве, террасная доска в Киеве, террасная доска в Одессе, террасная доска в Николаеве, террасная доска в Харькове, террасная доска в Запорожье, террасная доска в Кировограде, палубная доска в Днепре, палубная доска в Полтаве, палубная доска в Киеве, палубная доска в Одессе, палубная доска в Николаеве, палубная доска в Харькове, палубная доска в Запорожье, палубная доска в Кировограде, доска для пола в Днепре, доска для пола в Полтаве, доска для пола в Киеве, доска для пола в Одессе, доска для пола в Николаеве, доска для пола в Харькове, доска для пола в Запорожье, доска для пола в Кировограде, паркетная доска в Днепре, паркетная доска в Полтаве, паркетная доска в Киеве, паркетная доска в Одессе, паркетная доска в Николаеве, паркетная доска в Харькове, паркетная доска в Запорожье, паркетная доска в Кировограде, массивная доска в Днепре, массивная доска в Полтаве, массивная доска в Киеве, массивная доска в Одессе, массивная доска в Николаеве, массивная доска в Харькове, массивная доска в Запорожье, массивная доска в Кировограде, разделочные доски под заказ, торцевая разделочная доска оптом, купить доску для рубки мяса, лаги для пола Днепр, лаги для пола Полтава, лаги для пола Киев, лаги для пола Одесса, лаги для пола Николаев, лаги для пола Харьков, лаги для пола Запорожье, лаги для пола Кировоград, брус деревянный Днепр, брус деревянный Полтава, брус деревянный Киев, брус деревянный Одесса, брус деревянный Николаев, брус деревянный Харьков, брус деревянный Запорожье, брус деревянный Кировоград, деревянная вагонка Днепр, деревянная вагонка Полтава, деревянная вагонка Киев, деревянная вагонка Одесса, деревянная вагонка Николаев, деревянная вагонка Харьков, деревянная вагонка Запорожье, деревянная вагонка Кировоград, фальш брус Днепр, фальш брус Полтава, фальш брус Киев, фальш брус Одесса, фальш брус Николаев, фальш брус Харьков, фальш брус Запорожье, фальш брус Кировоград, имитация бруса Днепр, имитация бруса Полтава, имитация бруса Киев, имитация бруса Одесса, имитация бруса Николаев, имитация бруса Харьков, имитация бруса Запорожье, имитация бруса Кировоград, браширование дерева в Днепре, браширование дерева в Полтаве, браширование дерева в Киеве, браширование дерева в Одессе, браширование дерева в Николаеве, браширование дерева в Харькове, браширование дерева в Запорожье, браширование дерева в Кировограде, деревянные заборы, купить деревянный забор в Днепре, заказать забор из дерева, декор из дерева, купить планкен в Днепре, купить планкен в Полтаве, купить планкен в Киеве, купить планкен в Одессе, купить планкен в Николаеве, купить планкен в Харькове, купить планкен в Запорожье, купить планкен в Кировограде, фасадная доска в Днепре, фасадная доска в Полтаве, фасадная доска в Киеве, фасадная доска в Одессе, фасадная доска в Николаеве, фасадная доска в Харькове, фасадная доска в Запорожье, декор фасада дома, наружный декор для дома, фасадный декор, беседка из дерева Днепр, деревянные беседки под заказ, деревянные лавки в беседку, купить деревянную беседку, купить столярные изделия в Днепре, колоды для нарезки, торцевая разделочная доска, купити пиломатеріали в Дніпрі, купити пиломатеріали в Полтаві, купити пиломатеріали в Києві, купити пиломатеріали в Одесі, купити пиломатеріали в Миколаєві, купити пиломатеріали в Харкові, купити пиломатеріали в Запоріжжі, купити пиломатеріали в Кіровограді, замовити вироби з дерева в Дніпрі, замовити вироби з дерева в Полтаві, замовити вироби з дерева в Києві, замовити вироби з дерева в Одесі, замовити вироби з дерева в Миколаєві, замовити вироби з дерева в Харкові, замовити вироби з дерева в Запоріжжі, замовити вироби з дерева в Кіровограді, дерев'яні рейки в Дніпрі, дерев'яні рейки в Полтаві, дерев'яні рейки в Києві, дерев'яні рейки в Одесі, дерев'яні рейки в Миколаєві, дерев'яні рейки в Харкові, дерев'яні рейки в Запоріжжі, дерев'яні рейки в Кіровограді, обрізні дошки в Дніпрі, обрізні дошки в Полтаві, обрізні дошки в Києві, обрізні дошки в Одесі, обрізні дошки в Миколаєві, обрізні дошки в Харкові, обрізні дошки в Запоріжжі, обрізні дошки в Кіровограді, термірованние дошки (термодерево) в Дніпрі, термірованние дошки (термодерево) в Полтаві, термірованние дошки (термодерево) в Києві, термірованние дошки (термодерево) в Одесі, термірованние дошки (термодерево) в Миколаєві, термірованние дошки (термодерево) в Харкові, термірованние дошки (термодерево) в Запоріжжі, термірованние дошки (термодерево) в Кіровограді, дошки з модрини, ялинки, сосни в Дніпрі, дошки з модрини, ялинки, сосни в Полтаві, дошки з модрини, ялинки, сосни в Києві, дошки з модрини, ялинки, сосни в Одесі, дошки з модрини, ялинки, сосни в Миколаєві, дошки з модрини, ялинки, сосни в Харкові, дошки з модрини, ялинки, сосни в Запоріжжі, дошки з модрини, ялинки, сосни в Кіровограді, пиломатеріали оптом в Дніпрі, пиломатеріали оптом в Полтаві, пиломатеріали оптом в Києві, пиломатеріали оптом в Одесі, пиломатеріали оптом в Миколаєві, пиломатеріали оптом в Харкові, пиломатеріали оптом в Запоріжжі, пиломатеріали оптом в Кіровограді, терасна дошка в Дніпрі, терасна дошка в Полтаві, терасна дошка в Києві, терасна дошка в Одесі, терасна дошка в Миколаєві, терасна дошка в Харкові, терасна дошка в Запоріжжі, терасна дошка в Кіровограді, палубна дошка в Дніпрі, палубна дошка в Полтаві, палубна дошка в Києві, палубна дошка в Одесі, палубна дошка в Миколаєві, палубна дошка в Харкові, палубна дошка в Запоріжжі, палубна дошка в Кіровограді, дошка для підлоги в Дніпрі, дошка для підлоги в Полтаві, дошка для підлоги в Києві, дошка для підлоги в Одесі, дошка для підлоги в Миколаєві, дошка для підлоги в Харкові, дошка для підлоги в Запоріжжі, дошка для підлоги в Кіровограді, паркетна дошка в Дніпрі, паркетна дошка в Полтаві, паркетна дошка в Києві, паркетна дошка в Одесі, паркетна дошка в Миколаєві, паркетна дошка в Харкові, паркетна дошка в Запоріжжі, паркетна дошка в Кіровограді, масивна дошка в Дніпрі, масивна дошка в Полтаві, масивна дошка в Києві, масивна дошка в Одесі, масивна дошка в Миколаєві, масивна дошка в Харкові, масивна дошка в Запоріжжі, масивна дошка в Кіровограді, обробні дошки під замовлення, торцева обробна дошка оптом, купити дошку для рубки м'яса, лаги для підлоги Дніпро, лаги для підлоги Полтава, лаги для підлоги Київ, лаги для підлоги Одеса, лаги для підлоги Миколаїв, лаги для підлоги Харків, лаги для підлоги Запоріжжя, лаги для підлоги Кіровоград, брус дерев'яний Дніпро, брус дерев'яний Полтава, брус дерев'яний Київ, брус дерев'яний Одеса, брус дерев'яний Миколаїв, брус дерев'яний Харків, брус дерев'яний Запоріжжя, брус дерев'яний Кіровоград, дерев'яна вагонка Дніпро, дерев'яна вагонка Полтава, дерев'яна вагонка Київ, дерев'яна вагонка Одеса, дерев'яна вагонка Миколаїв, дерев'яна вагонка Харків, дерев'яна вагонка Запоріжжя, дерев'яна вагонка Кіровоград, фальш брус Дніпро, фальш брус Полтава, фальш брус Київ, фальш брус Одеса, фальш брус Миколаїв, фальш брус Харків, фальш брус Запоріжжя, фальш брус Кіровоград, імітація бруса Дніпро, імітація бруса Полтава, імітація бруса Київ, імітація бруса Одеса, імітація бруса Миколаїв, імітація бруса Харків, імітація бруса Запоріжжя, імітація бруса Кіровоград, брашірованіе дерева в Дніпрі, брашірованіе дерева в Полтаві, брашірованіе дерева в Києві, брашірованіе дерева в Одесі, брашірованіе дерева в Миколаєві, брашірованіе дерева в Харкові, брашірованіе дерева в Запоріжжі, брашірованіе дерева в Кіровограді, дерев'яні паркани, купити дерев'яний паркан в Дніпрі, замовити паркан з дерева, декор з дерева, купити планки в Дніпрі, купити планки в Полтаві, купити планки в Києві, купити планки в Одесі, купити планки в Миколаєві, купити планки в Харкові, купити планки в Запоріжжі, купити планки в Кіровограді, фасадна дошка в Дніпрі, фасадна дошка в Полтаві, фасадна дошка в Києві, фасадна дошка в Одесі, фасадна дошка в Миколаєві, фасадна дошка в Харкові, фасадна дошка в Запоріжжі, декор фасаду будинку, зовнішній декор для будинку, фасадний декор, альтанка з дерева Дніпро, дерев'яні альтанки під замовлення, дерев'яні лавки в альтанку, купити дерев'яну альтанку, купити столярні вироби в Дніпрі, колоди для нарізки, торцева обробна дошка.

Порівняння товарів ()