Терасна дошка

Пиломатериал:

Толщина, 

мм

Ширина, 

мм

Длина, 

мм

Сорт 

Цена, 

грн/м2

Террасная доска сибирская лиственница

27

120, 140

3000

6000

Экстра

960

А

750

АВ

620

С

480

Пиломатеріал:

Товщина, 

мм

Ширина, 

мм

Довжина, 

мм

Сорт 

Ціна, 

грн/м2

Терасна дошка Карпатська смерека

20

110, 140

4000;5000

1

220

40

140

6000

1

395

Работы по декоративной покраске натуральным маслом в 2 слоя с шлифовкой=85грн/м2.

Работы по искуственному старению древисины (брашированию)= 70грн/м2.

Пластина для скрытого монтажа=4грн/шт.

Увага!!! Можливо виготовленя індивідуальних розмірів і профіля.

при заказе террас от 20м2 скидка 10%на работы по обработке натуральными защитными матерриалами и искуственному старению древисины.

 
Описание
Терасна дошка з цінних порід деревини.
У слові тераса закладена латинське слово terra - земля. Це означає, що терасна дошка є певним природним мостом, що з'єднує нас з енергією Землі. Кращим провідником для цієї мети служить екологічно чистий матеріал, вироблений з цілісного масиву деревини-сибірської модрини і українського ясена. Завдяки Виробникові пиломатеріалів СДК в цьому можете переконатися самі і підібрати породу дерева, вид профілю, колірну гамму лакофарбового покриття, найбільш підходить до вашого інтер'єру і дизайну.
В якості підлогового покриття тераси (укладання літніх майданчиків кафе, садових доріжок, причалів та іншого настилу) найбільш підходящим матеріалом буде Сибірська модрина. Це вологостійка порода дерева довговічна, і практично не схильна до гниття і вплив шкідників, має яскраво виражену багату текстуру деревини. Гідну конкуренцію складе терасна дошка з ясена українського. Це теж тверда порода з хорошими експлуатаційними характеристиками, але більш спокійним малюнком текстури деревини.
У виробника СДК ви можете замовити терасну дошку з різних # сортів деревини (екстра, А Б, С)
Найпопулярніший профіль терасної дошки «вельвет» (дрібний, великий, комбінований), його ребриста поверхня створює ефект антиковзання, приємно масажує стопи ніг при ходьбі босоніж.
Поверхня дошки швидко висихає, тому що по борозенками цього профілю добре стікає волога від снігу дощу і конденсату, при перепаді денної і нічної температури.
На ребристої поверхні менш помітна пил, крихти від їжі, земля з садової ділянки.
Є й мінуси цього профілю. У разі сильного пошкодження поверхні терасної дошки відшліфувати і відреставрувати ребристу поверхню дуже складно.
На жаль, вид профілю «вельвет» приховує природну красу деревини і красива текстура практично не видно на ребристої поверхні терасної дошки.
З метою зниження ризиків корабленіе, крутіння, для зниження напруги деревини на зворотній (тильної) стороні дошки виготовляємо компенсатори. При цьому доцільніше використовувати терасну дошку товщиною 28 - 32мм, в залежності від площі настилу і вашого дизайну вибирайте ширину дошки від 90 мм до 135 мм.
Безперечно, поверхня настилу тераси виглядає цілісно і красиво без видимих ​​торцевих стиків дошки, якщо монтувати максимальну довжину 6 метрів.
Монтаж терасної дошки до лагу рекомендуємо проводити прихованим способом використовуючи # кріплення "змійка", це надійний спосіб дозволяє зберегти прекрасний естетичний вигляд поверхні настилу.
Увага!
Брус під монтажну лагу необхідно використовувати з тієї ж породи деревини, що і терасну дошку, так як обидві монтовані породи створюють єдину конструкцію, матеріал якої повинен володіти однаковими фізико-механічними властивостями.
Сравнение товаров ()