Про сибірську модрину

Про сибірську модрину -
30\11.-0001

Модрина сибірська - хвойне дерево з сімейства соснових висотою 20-40 м. І товщиною стовбура 1-1,8м. Регіон зростання в основному Сибір. На відміну від більшості хвойних дерев, які є вічнозеленими породами, модрина скидає восени всю свою листя-хвою, ось тому і назва - модрина. Високо цінується деревина модрини через таких якостей: вона тверда, дуже міцна, стійка до грибків, довго не гниє в землі і вологи. Відмітна риса модрини сібірской- питома вага, близький до одиниці. Вона настільки важка, що свіжозрубане колоду тоне у воді, а довго пролежали у воді, твердне і стає ще більш стійкими до гниття. Деревину модрини вважають одним з кращих будівельних матеріалів.
Вироби з сибірської модрини, поставляемиекомпаніей Проф Лес, надходить открупних лісопильних заводів ілесоперерабативающіх підприємств з екологічно чистих районів Сибіру. Після переробки рівна і відкалібрована дошка проходить тривалий процес сушіння в сушильних камерах. Уже суха заготовка надходить до нас на виробництво і з неї проводитися потрібна вам продукція: терасна дошка, палубна дошка, планки, вагонку, дошку для фальш брус, вагонка і будь-які інші вироби з модрини.
Сибірську модрину, не слід плутати зі зростаючою в Західній Європі європейської модриною, яка має темно-рожевий колір. На відміну від європейської модрини структура сибірської модрини має світліший сірий колір і має тенденцію залишатися твердої навіть після сушки і механічної обробки. З цієї причини для підлогових покриттів і облицювання стін застосовують сибірську модрину, а не європейську модрину або сосну.
Сибірська модрина росте дуже повільно, і тому вона надзвичайно щільна і тверда у порівнянні з іншими хвойними лісами, такими як ялина і сосна. Високий вміст смоли в сибірської модрини робить її однією з найміцніших хвойних порід в світі.
Як і всі види модрини, сибірська є відносно «живий» деревиною, у неї великий коефіцієнт розширення. Протягом року 145-міліметрова дошка з сибірської модрини може збільшуватися або зменшуватися на +/- 5 мм. Тому потрібно залишати технологічний зазор при укладанні дошки.
Сибірська модрина дуже смолистая і надзвичайно зносостійка, що робить її однією з найбільш твердих і міцних хвойних порід в світі. З цих причин деревина відмінно підходить як підлогове покриття для житлових і комерційних проектів. Сибірська модрина давно є дуже популярним будівельним матеріалом в Європі. Сибірська модрина ідеально підходить для вуличного покриття для підлоги дерев'яної тераси. Хоча сибірська модрина схожа за кольором і зовнішнім виглядом на сосну, вона набагато перевершує її за всіма параметрами і може використовуватися контактуючи з водою на десятки років довше.

Сравнение товаров ()